Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Alex Alpaciono[10113]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume:Alex
1.2 Prenume:Alpacino
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta:24
1.5 Înălțime:1.76
1.6 Greutate:70.4
1.7 Naționalitate:Jumate Britanic jumate Roman
1.8 Adresă:20 Vesppuci street
1.9 Număr de telefon:180-3583

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu 
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Da
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da engleza
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Nici una am terminat facultatea in medicina
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Imi doresc sa ma altauri Departamentului Medical Los Santos pentru a ajuta toate persoanele care nu se pot ajuta singure si sa vindec oamenii si la mine in familie e si un fel de traditie sa ajutam persoane la mine in familie mereu au fost numai medici sau politisti cum ar fi strabunicul meu care a lucrat cu faimosii Medici francezi cand au descoperit penicilina si m ai multe,eu sunt pasionat si de stinta si cred ca asta e si o deosebire de ceilalti canditati ca stiu stinta pe paine mereu la scoala am fost numai cu note de 10 si am terminat facultatea de medicina in anglia si stiu si engleza la perfectie deoarece mama mea este britanica suta la suta.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Normal nu exista o diferenta intre canditati sau medici deaorece toata lumea are calitati diferite si nu este frumos sa ne compare medici sau canditati intre ei dar eu diferit de ceilalti canditati stiu engleza la perfectie si chiar imi doresc sa intru in cadrul al departamentului medical los santos deoarece pot ajuta si oamenii straini care stiu limba engleza si sunt foarte rabdator si nu ma grabesc am ce i 7 ani de acasa si stiu cand e de vorbit sunt foarte serios si cred ca astea sunt singurele motive care ma diferentiaza de ceilalti canditati
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume:Alex
4.2 Vârsta:Marinas
4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Rm.Valcea dar stau in anglia Londra m ai exact
4.4 De când vă jucați GTA V?:gta 5 de 5 ani si fiveM de 2-3 ani
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Normal de o luna dar au fost niste problema si m am reapucat de o saptamana
4.6 Cate ore aveti pe server?:8 
4.7 Ce ID aveti in joc ?:10113
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:4-5 in timpul saptamanii 
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Hack dar asta a fost acum un an
5.0 Alte informații:Nup

Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏𝘼𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

Buna ziua,

Dorim să vă aducem la cunoștință că CV-ul dumneavoastră a fost analizat de către specialiștii noștri din cadrul departamentului de resurse umane rezultatul fiind unul negativ, astfel ați fost declarat RESPINS!

Pentru informații suplimentare nu ezitați să ne contactați: Allin#4367

 

 Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share