Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Xavier Carlos [KaMiKaZe / ID: 5801]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Deaconu Stefan
  • Varsta reala: 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Ramnicu Valcea
  • Cu ce va ocupati: Sunt barman, ospatar si elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, normal.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, altfel nu aplicam.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Fiindca sunt suficient de capabil pentru a face din nou parte din echipa staff. Doresc sa ajut comunitatea!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire calma, dar in acelasi timp vulcanica, am 17 ani, imi place sa ajut oamneni, sa ii incurajez si sa ii indrum in cele mai bune moduri. Sunt creativ, imi place sa fac chestii unice si sa fiu diferit de restul persoanelor. Nu suport sa fiu neindreptatit sau sa vad persoane care sunt in situatia asta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Xavier Carlos
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): KaMiKaZe
  • Ore jucate pe server: 1201, dar vor urma mult mai multe.
  • De cat timp jucati pe server: Peste un an si jumatate. 
    Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am o singura sanctiune pentru care am facut ticket si a fost anulata.
  • ID-ul din joc: 5801
  • Averea detinuta in joc: 1.5+ Miloane, Apartament clasa D , bunuri de peste 800 mii si averea tot creste.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, am o reputatie buna.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, cat am fost membru staff am fost bine vazut de toti.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:A-si da dovada de multa implicare, seriozitate si maturitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta jucatorii cu problemele lor, sa sustina persoanele noi si sa le indrume la un RolePlay cat mai bun si cat mai avansat.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, nu se pune problema.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share