Jump to content
×
×
  • Create New...

(CV) Eduard Johnson [8679]


Recommended Posts

1.1 Nume: Eduard
1.2 Prenume: Johnson
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta: 23    
1.5 Înălțime: 1.87
1.6 Greutate: 79kg
1.7 Naționalitate: Romana
1.8 Adresă: --
1.9 Număr de telefon:  591-8186

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:-
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu 
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, vorbesc fluent limba engleza
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer de autobuz, urgent cargus, McDonalds, sofer de autobuz avansat,santierist, posta romana;
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Eu am ales sa ma alatur acestui departament dintr-o sumedenie de motive, in primul rand fiind faptul vreau sa ajut toti acestii cetatenii care se lupta cu problemele lor de sanatate, imi place sa interactionez cu persoanele si imi doresc sa pot ajuta oamenii bolnavi si a salva cat mai multe vieti si imi doresc sa devin medic pentru ca am un dar de la mama mea care se ocupa la compania UNIQA cu asigurari medicale , ea m-a inspirat sa ajung aici si sa salvez vieti.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu cred ca fiecare om merita o sansa si merita sa fie pusa la incercare, dar pe lanaga asta eu ma consider o persoana foarte calma chiar si in situatii de panica, imi place foarte mult sa comunic cu pacientii, incerc sa fiu cat mai optimist posibil, sunt serios cand este nevoie si doresc sa ma implic in acest domeniu.
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Andrei    
4.2 Vârsta: 16 ani
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Buzau
4.4 De când vă jucați GTA V?: de 6 ani
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Aproximativ 2 ani
4.6 Cate ore aveti pe server?: 295
4.7 Ce ID aveti in joc ?: 8679
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 5 ore
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Doar un warn
5.0 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat

Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏𝘼𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

Buna ziua,

Dorim să vă aducem la cunoștință că CV-ul dumneavoastră a fost analizat de către specialiștii noștri din cadrul departamentului de resurse umane rezultatul fiind unul pozitiv, astfel ați fost declarat ADMIS!

 

Pe această cale vă felicităm și dorim să faceți parte din echipa Spitalului Județean de Urgențe Viceroy! Pentru a începe procesul de admitere vă rugăm să vă prezentați în termen de 7 zile la spital și să luați legătura cu unul din instructorii disponibili.

Pentru informații suplimentare nu ezitați să ne contactați: Allin#4367

 

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share