Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Habibi Capone [ -keNty- / ID:8528]


keNty
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei Costi.
  • Varsta reala: 18 Ani.
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca am acumulat destule informatii cat si experienta in oras , am invatat anumite principi si cred ca pot sa ajut si restul comunitati , imi place sa rezolv problemele si incerc mereu sa gasesc o solutie pentru a fi rezolvata.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut ma numesc Andrei Costi , am 18 ani si sunt un baiat glumet imi place sa imi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni imi plac foarte mult jocurile si ii respect pe cei din jurul meu chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult si cred ca am din toate cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie, asta inseamna ca ai discernamant si nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cat as incerca, adica nu pot pune la fund asa cum se zice in popor si tratez ca atare fiecare amanunt, chiar daca realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac, dar asta e firea mea si totusi ma bucur ca sunt asa. Niciodata nu mi-a placut sa ma descriu, sunt destule de spus, dar o sa mai spun si eu cateva lucruri despre mine. O sa incep cu faptul ca sunt o persoana obisnuita, cu preocupari normale. Sunt optimist si ma consider o persoana norocoasa din multe puncte de vedere. Pe final, as vrea sa spun ca am o memorie cam "anormala", deoarece tin minte si cele mai neinteresante lucruri, care probabil mi le-as aminti si peste 5 ani.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Capone Habibi
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 🧃-keNty- 
  • Ore jucate pe server: 748 ore.
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 1 an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 2-5/6 ore, depinde de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban de Metagaming si am invatat din aceasta greseala.
  • ID-ul din joc: 8528
  • Averea detinuta in joc: Bani,Masini.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu ma stiu cu o reputatie proasta pe acest oras.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Sunt curat nu am avut altercatii cu membri staff sunt prietenos.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Vreau sa ajut playeri noi cu informatii si cu lucruri noi pentru persoanele noi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu partea de ajutor/nelamuriri al playeri-lor, ajuta playerii noi veniti la indrumarea acestuia pe server, probleme ale playeri-lor sau nelamuriri cu situatii OOC sau IC, ajuta la mentinera regulamentului la un standard mai mare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share