Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Centaur Ionut [3977]


Centauru
 Share

Recommended Posts

NFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Centaur 
  • 1.2 Prenume: Ionut
  • 1.3 Sex:  M
  • 1.4 Vârsta: 24
  • 1.5 Înălțime: 1.95
  • 1.6 Greutate: 101 kg
  • 1.7 Naționalitate: Romania / Romanian 
  • 1.8 Adresă: Stau in chirie pe vinewood
  • 1.9 Număr de telefon: 462-7062 

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu deoarece nu sufar de nici o boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu , nu am fost.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu , nu am facut nici o infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu , nu am facut.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da , am primit , in valoare de 4000 , mergeam cu 90 la ora in oras , unde limita este de 70.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur .
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur ca sunt capabil sa vorbesc cat si sa scriu .
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:  Engleza si Franceza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da , am mai trimis
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat ,  Cadet.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Am trimis cv catre Agentia de Medici si a politiei.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am fost acceptat. 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Ca si hobby am avut pescaritul  , pe timpul academiei si al facultatii.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa intru in Departamentul de politie din Los Santos deoarece imi place cu ce se ocupa acest departament, si vreau sa fac si eu parte din el, daca mi s-ar acorda o sansa. In acest departament iti trebuie seriozitate, activitate si respect, ceea ce eu am. Mi-ar face mare placere sa pot sa fac si eu parte din aceasta factiune minunata. Consider ca imi fac prezenta simtita altfel, fata de ceilalti. Consider ca sunt o persoana foarte onesta, uneori poate prea onesta. Nu imi place sa lingusesc, mereu spun exact ceea ce cred, nu mint. Sunt o persoana care invata lucrurile repede, aceasta fiind una dintre calitatile mele principale. Nu sunt genul de persoana care se enerveaza foarte usor, sau foarte repede. Insa cand ma enervez, ma calmez foarte usor. Sunt o persoana care recunoaste atunci cand greseste iar apoi incearca sa repare greseala facuta. Sunt o persoana ambitioasa, nu ma dau batut pana cand ceea ce imi propun nu imi iese. Incerc, incerc si iar incerc pana cand reusesc sa fac tot ceea ce mi-am propus.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Dupa parerea mea, toti oameni sunt diferiti in felul lor de a fi, in felul de a gandi, felul de a percepe viata, absolut tot. Eu, personal, nu ma cred superior fata de nimeni deaorece toti jucatorii de varste mai mari sau mai mici avem calitatile cat si defectele noastre. Nu ma pot consider mai bun decat X sau Y pentru ca eu cunosc mai bine jocul, sau am mai mult timp liber. Nu pot spune ca ma diferentaza deoarece nu cunosc jucatorii respectivi, astfel incat sa fac o comparatie. Alte calitati care spun ca ma definesc sunt simtul umorului cat si faptul ca sunt o persoana foarte deschisa, mereu pus pe glume, dar cand e vorba de lucruri serioase, las glumele deoparte. Ma adaptez foarte repede cu noile imprejurari, si prin 'noile imprejurari' mai vreau sa ma refer la imprejurari la propriu ci la diversele domenii in care sunt nou-introdus. Imi fac prieteni destul de repede, ajung sa ma inteleg cu oamenii cu care nu am multe lucruri in comun, fix prin prisma acestui lucru.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Ionut
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am varsta de 17 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Suceava .
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Din 2016 .
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Din anul 2021.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 695 de ore .
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 3977
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu  Desigur ca inteleg.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da , le-am citit.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da , le-am citit.
  • 5.14 Alte informații : Multumesc pentru timpul acordat aplicatiei mele.
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna Centaur Ionut,
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in 
Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de  AGENT-PAZA.  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester.Aveti 48 de ore din momentul in care am acceptat aplicatia , in caz contrar nu mai e valabila.


            DATA                                                                                                                                                     SEMNATURA                                                          
       
02/02/2023                                                                                                                               Sub-Comisar Dima Sierra-Cristiana 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share