Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cristina Blake [ Crisa / ID: 333 ]


Crisa
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cristina
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Game Tester / Studenta
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana dedicata careia ii place sa urmeze regulile, invat foarte repede demersurile si stiu sa ma comport cu persoanele dificile. Atat activitatea mea cat si comportamentul meu este unul drept pentru aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Helău, eu sunt Crisa, am 21 ani si sunt intr-o perioada in care incerc sa imi “setez” viata. Sunt o persoana ce imi plac lucrurile noi si ma dedic cand lumea depinde de mine. Lucrez de acasa, incerc sa ajung la facultate si ma bucur in continuare de pasiunea pentru jocuri. In timpul liber imi place sa fac sport (sală) si caterincă.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cristina Blake
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Crisa
  • Ore jucate pe server: 705
  • De cat timp jucati pe server: 5 ani 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 2-3 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban provizoriu - metagaming 
  • ID-ul din joc: 333
  • Averea detinuta in joc: 4 mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Cu cei actuali, nu. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Timpul petrecut pe server va fi in mai mult in favoarea acestuia, ajutand comunitatea cat si colegii in orice caz/problema existent/a.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rezolva nelamuririle playerilor actuali, cat si celor noi, raspunde la intrebari, rezolva ticketele create In Game cat si pe Discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share