Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ciocan Odette [ Beea / ID: 16172 ]


Beea
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Beatrice 
  • Varsta reala: 24 
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: Game Tester
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece atat activitatea mea cat si comportamentul meu este unul drept pentru aceasta functie, sunt o persoana dedicata careia ii place sa urmeze regulile, invat foarte repede demersurile si stiu sa ma comport cu persoanele dificile.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Hey sunt Beea ,lucrez de acasa in mare parte si deobicei cand o fac sunt si pe server,  cred ca fac parte din aceasta comunitate de 5 ani de zile , si in mare parte am incercat sa ajut comunitatea cu tot ce am putut in cuvinta . 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ciocan Odette
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Beea
  • Ore jucate pe server: ore pe cont : 3270 ,pe caracter : 1155
  • De cat timp jucati pe server: 5 ANI 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Min 4 ore si mai ales seara.
    Sanctiuni anterioare pe server: NU
  • ID-ul din joc: 16172
  • Averea detinuta in joc: 3.5 mil 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi mai des pe tickete , desigur mi-as dedica timul sa explic oamenilor noi regulile si cum sa faca roleplay ,si as incerca sa rezolv fiecare ticket cu un effect pozitiv.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rezolva problemelor/nelamuririlor/intrebarile jucatorilor de pe server atat vechi cat si cei noi , se ocupa cu ticketele in game/discord  si acorda sanctiuni daca este nevoie sau ofera indrumare la ticketele precizate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share