Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Vladimir Petrescu [ Vlad / ID:1949 ]


Vladimir
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Vladimir Nicula
  • Varsta reala: 22 
  • Orasul unde traiti: Coventry (orasul natal Brasov)
  • Cu ce va ocupati: Student in anul 4 in departamentul de Relatii Internationale si Administrarea Afacerilor.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles, din moment ce regulamentul este incalcat, nu conteaza prieteniile. 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Faptul ca sunt pe acest server de foarte mult timp, experienta pe care o am pe acest server mi-ar permite sa pot ajuta jucatorii care au vreo problema, o intrebare sau pur si simplu o nelamurire. Consider ca este timpul sa pot contribui si eu progresului acestei comunitati, dat fiind faptul ca si comunitatea FplayT mi-a oferit la randul ei ore nenumarate  de distractie si de ajutor in momentele cand aveam nevoie de el.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Vladimir Nicula si am 22 de ani. Sunt din Brasov si, dupa ce am terminat liceul aici, m-am hotarat sa plec la facultate in strainatate, mai exact in Rotterdam la Rotterdam University of Applied Sciences, pe domeniul de afaceri internationale si trade management. In acest moment, mi-am inceput al patrulea an printr-o oportunitate de exchange la Coventry University, in Regatul Unit. Faptul ca am trait aproape 4 ani in strainatate mi-a oferit o perspectiva diferita asupra comunicarii dintre oameni si mi-a permis o intelegere mai buna a mediului international. Sunt o persoana sociabila, sincera, mereu dispusa sa ofere un sfat. Unul dintre principalele motive pentru care vreau sa devin Helper este pentru ca imi place sa ajut oamenii cand pot si cum pot mai bine.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vladimir Petrescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Vlad
  • Ore jucate pe server: 440 (probabil si mai multe din moment ce ma joc pe server de dinainte de a se introduce contorizarea orelor)
  • De cat timp jucati pe server: Martie 2019.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De obicei, pe server stau cat de mult imi permite timpul, undeva la 5 ore+ in zilele cand am cursuri si vreo 7-8 cand sunt liber. Voi avea perioade in care trebuie sa ma ocup de facultate, dar asta mult mai incolo si voi anunta de dinainte. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Mixing.
  • ID-ul din joc: 1949
  • Averea detinuta in joc: $720.000, Apartamentul Paleto 12, Ford GT, Lexus LC 500, Volkwagen Golf 7 R Line, Mercedes G65 AMG, McLaren Senna, Bugatti Chiron, Ferrari F812 Superfast, BMW M5 F90, Ford Mustang GT,  Jaguar F-Type, Mazda MX 5 Miata, Honda S2000, Kawasaki H2, Audi A6 Avant. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi mult mai activ decat am fost pana acum, as acorda mai mare atentie actiunilor pe care le fac in cadrul politiei si in cadrul RP-ului meu personal. Prin activitatea mea si comportamentul meu, vreau sa fiu un exemplu pentru jucatorii noi ce se alatura acestei comunitati. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper are responsabilitatea de a ajuta jucatorii care au nevoie de ajutor cu o problema sau o situatie Roleplay si sa mentina o atmosfera placuta cu limbaj adecvat, fara troli sau situatii de Non-RP.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez in permanenta cu Shadowplay.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:  Da. 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share