Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mihai Alex [ Alex2w/ 19 ]


Alex2w
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?:Red

------  Informatii din viata reala -----

Numele real :Alex
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Brasov
Cu ce va ocupati:Scoala
De cat timp jucati pe server:3 luni
Cat timp acodrati serverului pe zi:4-5 ore
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece ma joc pe acest server de ceva si timp,si pot ajuta playeri in orice situatie
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte)Ma numesc Alex, am 16 ani si sunt un baiat de treaba,imi place sa cunosc persoane noi, stiu de gluma dar pot fi si serios cand este nevoie. Sunt responsabil si imi place sa lucrez in echipa


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin):Pablo Alex
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):-FaNtAsY-
Sanctiuni anterioare pe server:Nu am 
ID-ul din joc:19
Averea detinuta in joc:un Audi Rs4,un Golf 4,si 32.000$

 

 

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As fii foarte activ si m-as implica foarte mult la dezvoltarea comunitatii si as ajuta playeri cu orice au nevoie
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playeri care au nevoie de informatii despre server si incearca sa mentina un role-play pe server si sa sanctioneze orice player care incalca regulamentul
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?Sigur!

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share