Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Cristian Andronachi [11363]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Cristian
  • 1.2 Prenume: Andronachi
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 22
  • 1.5 Înălțime: 1.82
  • 1.6 Greutate: 86 KG
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Nu am un domiciliu.
  • 1.9 Număr de telefon: 736-6462


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Automat daca suferi de ceva da. 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, pentru un interogatoriu mai amanuntit.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, viteza.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza o cunosc foarte bine.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer in general.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur acestui departament al statului ce sta la dispozitia locuitorilor atat din Paleto Bay cat si din Sandy Shores unde cu totii stim ca rata de oameni accidentati/raniti/bolnavi este extrem de marita, tocmai pentru a combate si reduce nevoia cetatenilor de servicile noastre. Totodata vreau sa salvez vieti, vreau o cariera de Paramedic, vreau sa fiu mereu acolo pentru cel ce are nevoie de mine. Vreau sa ma dedic la maxim, sa trec peste orice bariera omeneasca si sa dau tot ce-i mai bun! Sunt foarte focusat pe acest lucru si nu vreau sa imi incalc cuvantul de onoare. Acestea fiind spuse, din aceasta cauza aplic aici.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt o fire foarte serioasa, sunt genul de persoana care atunci cand ''arde'' mi se trezesc toate simturile si dau tot ce-i mai bun. Sunt foarte punctual, rapid la orice decizie si foarte atent. Nu imi incalc cuvantul si nu tradez pe nimeni. Sunt foarte social, calm si carismatic. Am si defecte ca orice om dar si calitati. Sunt foarte sufletist si regret cand pierd ceva. Am doar dorinta de a face bine si de a cauta mereu binele pentru toti. Nu mint, nu vorbesc ce nu trebuie, nu dezamagesc pe nimeni, pentru ca nu imi sta in fire. Cam atat pot spune despre mine in cateva cuvinte.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Cristi
  • 4.2 Vârsta: 22 ani.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Calarasi
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 2 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De cateva zile.
  • 4.6 Ce ID aveti in joc ?: 11614
  • 4.7 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 3 sau 4 ore.
  • 4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nici o sanctiune.
  • 4.9 Alte informații: Am multi prieteni aci.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share