Jump to content
×
×
  • Create New...

Cristian Andronachi [11363]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Andronachi
  • 1.2 Prenume: Cristian
  • 1.3 Sex: Masculin * M *
  • 1.4 Vârsta: 35
  • 1.5 Înălțime: 1.80
  • 1.6 Greutate: 79kg
  • 1.7 Naționalitate: Romania ( Roman )
  • 1.8 Adresă: Momentan nu locuiesc: Nicaieri .
  • 1.9 Număr de telefon: 091-9261


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da , sunt un cetatean legal al comunei Paleto Bay
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Sunt surd pe o ureche
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu , nu am fost arestat pentru o crima niciodata.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Am fost arestat pentru faptul ca am fugit de politie , motivul fiind ca eu neauzind sirenele politiei deoarece sunt semi-surd , mi-am continuat drumul pana cand politistii m-au oprit ; Am fost prins dupa ce am fugit de la un accident , la care nu eu eram vinovat , cel cu care am facut accidentul mintind despre ce s-a intamplat cu adevarat , si pentru ca am Obstructionat un ofiter , mai precis din punctul meu de vedere , am vrut sa ma uit la un control in trafic .
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu , nu am facut.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu , nu am primit.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da , sunt.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu , nu mi-a fost.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da , sunt.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da , am cunostinte lingvistice partiale in limba Franceza , iar foarte bune in limba Engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu , nu am mai trimis , acum fiind prima data.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: ---
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu , nu am mai trimis.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: ---
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Una din slujbele mele precedente este job-ul de Croitor , unde mi-am dezvoltat o mare parte din averea pe care o detin.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Eu as dori sa ma alatur Departamentului Medical Paleto Bay , deoarece imi place foarte mult sa ajut oamenii cu diferite probleme , cat si sa salvez vietile oamenilor ce sunt pusi in pericol. Sunt foarte sociabil , putand mentine calmitatea unui pacient , cat si foarte serios , incat as putea derula o actiune intreaga singur.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu cred ca nu ma diferentiaza absolut nimic fata de ceilalti candidati , pana la urma toti suntem la fel si asta vreau sa dovedesc in acest oras , ca nu exista diferente intre anumite persoane . In schimb , eu pot ajuta cu dexteritatea mea , si cu capabilitatea de munca , cat si cu faptul ca pot fi activ pe Ambulanta in majoritatea timpului dintr-o zi.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Cristi
  • 4.2 Vârsta: 22 ani.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bacau , Romania
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Eu personal ma joc GTA V de aproximativ 4 ani si 2 luni , mai precis , din vara anului 2015 , cand mi l-am achizionat pe Steam. Ma joc FiveM , in schimb de aproximativ 7 luni , de cand mi-am achizitionat un PC nou , deoarece inainte nu aveam posibilitatea de a ma juca.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Eu ma joc pe serverul FplayT de aproximativ o saptamana, avand 40 ore jucate.
  • 4.6 Ce ID aveti in joc ?: 11614
  • 4.7 Cat timp acordati serverului pe zi ?: In timpul saptamanii : 3-4 ore , depinde de programul pe care il am la scoala ; In weekend : 6-7 ore/zi , depinde daca trebuie sa plec undeva , sau am ceva important de facut , lucru pe care o sa-l anunt cu siguranta.
  • 4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am!
  • 4.9 Alte informații: Mersi mult pentru timpul acordat!
Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
  • Director-General  Beatrice Braddock 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share