Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Jean Morre [1949]


Recommended Posts

Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Morre
  • 1.2 Prenume: Jean
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 31
  • 1.5 Înălțime: 189
  • 1.6 Greutate: 95
  • 1.7 Naționalitate: Franceza
  • 1.8 Adresă: Paleto Bay, Paleto 12
  • 1.9 Număr de telefon: 676-3924


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da. 
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu. 
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu se aplica. 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Pentru niste geamuri fumurii de pe un Renault Twizy tunat agresiv.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Am fost acuzat pe nedrept ca am batut niste cuie in zidul vecinului de peste strada, dar s-a rezolvat repede cu domnii politisti la sectie. 
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am facut uz de substante. 
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, pentru depasirea limitei legale de viteza. 
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da. 
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da. Vorbesc engleza fluent, franceza este a doua mea limba, niste spaniola la nivel conversational si italiana cat sa cer de mancare la restaurant. 

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu se aplica. 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am facut parte timp de 7 ani in Politia Paleto Bay, unde am progresat pana la gradul de Comisar unde am avut diverse sarcini. 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Politist, Antreprenor, Supplier de diverse obiecte in materie de design imobiliar, sofer pe autobuz. 

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur departamentului medical deoarece consider ca este o oportunitate excelenta pentru mine sa pot sa imi ofer abilitatile pe care le detin spre a ajuta cetatenii din orasul Paleto si respectiv imprejurimile din statul San Andreas. Totodata, aceasta aplicatie in departamentul medical ar fi pagina ce deschide urmatorul capitol din viata mea in acest oras. Am fost implicat in diverse afaceri ce nu au avut succes in prima instanta, am incercat sa pun pe picioare o afacere profitabila ce consta in cresterea de ridichi gigant cu un alt tovaras de-al meu cu care am venit in orasul Paleto Bay. Aceasta afacere se dovedise destul de infloritoare, intrucat cetatenii din Paleto nu au mai vazut asa ceva pana acum. Insa, ca toate lucrurile frumoase, acestea pot lua un sfarsit tragic. Amicul meu se imbolnavise de autism cronic si a inceput sa planteze ridichile invers, fapt ce a dus la foarte multe accidente la locul de munca pentru cativa din angajatii nostri. Starea tovarasului meu s-a inrautatit odata cu trecerea timpului, fara gasirea unui leac, pana in momentul in care a ajuns doar o umbra a persoanei ce a fost candva. Din acest motiv, m-am decis sa dedic timpul meu departamentului de medici pentru a putea imbunatati sistemul de sanatate din Paleto Bay. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):   Sunt o persoana ambitioasa si matura, consider ca datorita trecutului meu din voluntariatul facut in cadrul Crucii Rosii din Olanda si muncii depuse in spitalul din Rotterdam ca si asistent, am ajuns sa pot lucra eficient intr-o echipa formata din mai multi membrii ce isi cunosc perfect atributiile si ce asteptari are conducerea de la ei. Sunt onest, incerc cat se poate de mult sa colaborez cu toate persoanele cu care sunt implicat in diverse actiuni. Consider ca abilitatile mele de comunicare si cunostintele mele medicale m-ar ajuta enorm in cadrul departamentului medical. 

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Vladimir 
  • 4.2 Vârsta: 22
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Brasov.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: De aproximativ 2-3 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Februarie 2019. 
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  478. 
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 1949
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Depinde, in zilele in care sunt ocupat, cate 2-3 ore. 
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Warn pentru mixing dat acum foarte multe timp. 
  • 5.0 Alte informații: Nu. 
Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
    Nume Discord: Lory#5217
    Nume Discord: xAndrei#9787
  • Director-General  Beatrice Braddock 
  •  
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share