Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Clamparu Ghita 6176


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Clamparu
  • 1.2 Prenume:Ghita
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:30 de ani
  • 1.5 Înălțime:1.90
  • 1.6 Greutate:90kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:Str.Ionel Bay Nr.35
  • 1.9 Număr de telefon:578-6122

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da,sunt un cetatean legal al comunei Paleto Bay.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu,nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu,nu am nici o boala fizica sunt perfect sanatos.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu deoarece nu am nici o boala de genul.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat pentru crime.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Da,am fost dat intr.o urmarire si regret ceea ce am facut.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu,fac asa ceva si nici nu doresc pentru altii sa se apuce de aceste dracii.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da,pentru geamuri fumurii si pentru vitaze neregulamentara.
  • 2.9  Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da,sunt in posesia unui astfel de permis.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da,mi-a fost sunspendat deoarece am intors pe linie dubla continua.Si imi pare rau pentru ceea ce am facut.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da,sunt capabil de a comunica verbal cat si in scris Limba Romana.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da,mai stiu inca doua limbi inafara de Limba Romana,cea Engleza si cea Italiana.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical in trecut?:Nu,este prima data cand trimit o angajare la acest departament.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu,este prima data cand trimit o angajare catre o agentie de stat.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am mai fost si sofer pe tir,am lucrat si la ups,si la instalatii elecrtice.Ma pricep in multe domenii.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Ma numesc Clamparu Ghita si doresc sa ma alatur acestui departament deoarece de mic copil mi-am dorit sa devin un Medic.Tatal meu este si el un medic in alta tara si cu ajutorul lui am fost instruit de mic ca un medic.Imi place foarte mult aceasta slujba deoarece comunici cu oamenii,cunosti numeroase personalitati si imi place sa cunosc oamenii in fiecare latura a sa.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu stiu ce ma diferentiaza dar eu sunt o persoana corecta,respectuoasa,de incrdere si corecta deoarece nu imi place sa mint oamenii si sa ii vorbesc de urat ba din contra imi place sa comunic frumos cu ei sa iesim undeva sa ne plimbam sa vorbim una alta.Mi-a placut foarte mult scoala si dreptatea,deoarece in lumea aste ne trebuie macar putina scoala si multa dreptate deoarece trebuie sa ne cunoastem drepturile ca daca nu le stim vai si amar de noi.Ma numesc Clamparu Ghita si asta este o mica descriere la ce sunt diferit de ceilalti.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 4.1 Prenume:Razvan-Nikita
  • 4.2 Vârsta:Am varsta de 17 ani.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Provin si orasul Bacau.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:Ma jos GTA5 din 2016.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Pe serverul FplayT ma joc din vara anului 2019.
    4.6 Cate ore aveti pe joc?: In jur de 460.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc?:6176
  • 4.8 Cat acordati serverului pe zi?: Stau undeva la 14 ore pe zi.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server?: Un ban permanent pentru bug abuse,deoarece un prieten mi a dat niste bani,iar eu nu stiam ca sunt facuti printr un bug.Dar am platit acel ban.
  • 5.0 Alte informatii: :Ma numesc Razvan sunt un baiat cu simt de raspundere,dorinta mea din copilarie este sa devin un politist si sa fac legea asa cu trebuie facuta.Va multumesc foarte mult pentru timpul acortat.Si va respect.
Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
  • Director-General  Beatrice Braddock 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share