Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Gigel Fabian ID 1725


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume:Gigel

1.2 Prenume:Fabian

1.3 Sex: Masculin

1.4 Vârsta:21

1.5 Înălțime:1.71

1.6 Greutate:73

1.7 Naționalitate:Roman

1.8 Adresă:-

1.9 Număr de telefon:903-6123


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da sunt un cetățean legal al comunei Paleto Bay.

2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufăr de nici o boala cronica.

2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufăr de nici o boala fizică.

2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu deoarece nu am nici o boala.

2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost nici odata arestat pentru crima.

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu am fost nici odata arestat pentru infracțiune.

2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu si nici nu o sa doresc sa folosesc niste porcari de substante.

2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da cand am trecut pe roșu,și cand am încălcat limita de viteză.

2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da sunt un posesia unui carnet de conducere.

2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Niciodată.

2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da.

2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da in limba Engleza si putin in Franceza.

 
INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Da.

3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Respins

3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da.

3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:La mecanici si verdictul a fost acceptat.

3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Constructor,sofer de autobuz 

 
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Deoarece imi place foarte mult acest job.Tatal meu a fost medic si acum a murit si eu vreau sa il fac mandru ca am ajuns medic in Departamentul Medical din Paleto Bay. Iar mama mea la fel este asistenta dar in spital,cand eram mic mergem alaturi de ea la lucru.Cand ma mai lasa o si ajutam cu diferitele lucruri cu care puteam.Mie imi place sa salvez oameni si sa ii ajut din diferitele probleme care le au.Eu vrea sa descopăr si minunăția a acestui job si sa incerc si alte lucruri.

Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Păi dacă este nevoie sa merg in larg in ocean sau mare sa ii salvez pe oameni stiu sa înot.Conduc bine am carnetul de 7 ani.Daca este nevoie alerg si repede,nu sunt gras.Eu am mai facut niste cursuri de doctor in plus fata de facultate,si am toate lucrurile necesare pentru angajare.Nu ma stresez,imi pastrez calmul.

 
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume:Fabian

4.2 Vârsta:14

4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Timisoara

4.4 De când vă jucați GTA V?:2018

4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Din vara lui 2018.

4.6 Cate ore aveti pe server?: 22 de ore(deoarece timp de jumate de an nu m-am jucat)

4.7 Ce ID aveti in joc ?:1725

4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:Aprox. 2-3-4 pe zi.

4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu.

5.0 Alte informații:Imi place sa ma joc fotbal alaturi de prieteni mei.

Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
  • Director-General  Beatrice Braddock 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share