Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Geany Janoski [7771]


Recommended Posts

SPITALUL JUDETEAN PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Janoski
  • 1.2 Prenume: Geany
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 24
  • 1.5 Înălțime: 1.92
  • 1.6 Greutate: 84kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă:Paleto Bay
  • 1.9 Număr de telefon: 703-0554


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:  Nu, nu mi-a fost suspendat permisul.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, mai cunosc si limba engleza la un nivel destul de mare.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:  
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am fost respins in academia de politie
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Asistent medical in cadrul unei scoli.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ajut Departamentul Medical din Paleto Bay cu ajutarea departamentului in dezvoltarea lui si ajutarea cetatenilor din Paleto Bay. De mic mi-am dorit sa devin mafiot, pana cand tatal meu a fost impuscat de un mafiot iar tatal meu a fost impuscat in zona stomacului de 3 gloante, medicii nu au putut sa-i mai faca nimic ca sa-l salveze. De atunci imi doresc sa devin un medic care sa ajute oamenii si descoperirea vindecarii de cancer. Visul meu este sa devin chirurg.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Cred ca ma diferentiez de ceilalti candidati deoarece sunt rabdator, respectuos, curajos, am terminat facultatea de asistenta medicala si ma dedic foarte mult meseriei mele, cateodata prea mult. 

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Bogdan
  • 4.2 Vârsta: 14
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Hunedoara
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Ma joc gta 5 de 4 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: de vreo 2-3 luni.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  130
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 7771
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 4-5 ore.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: -
  • 5.0 Alte informații: Sper sa fiu acceptat si multumesc pentru timpul acordat.
 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share