Jump to content
×
×
  • Create New...

CV Scott Hendry [46]


Recommended Posts

SPITALUL JUDETEAN PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Scott
  • 1.2 Prenume:Hendry
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:182
  • 1.6 Greutate:72
  • 1.7 Naționalitate:Scotiana, Romana
  • 1.8 Adresă:Strada palmierilor verzi nr 5 et 1, ap 3
  • 1.9 Număr de telefon:827-9999


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Avand in vedere faptul ca nu am nici o boala fizica, nici minora nici severa, pot nega faptul ca imi reduc performanta
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Desigur ca nu, doamne fereste, eu sunt un crestin practicant
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:N-am primit contraventie pana acum
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Desigur
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Pot spune cu certitudine ca permisul meu pentru a conduce autovehicule nu a fost suspendat
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Engleza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:La acest departament medical nu am trimis
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Pescar in Scotia

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Scott Hendry, nascut in Scotia, orasul Inverness, cel de langa faimosul Loch Ness pe 11.09.1994. Provenind dintr-o familie destul de saraca, tatal fiind pescar, nascut in Scotia iar mama fiind  romanca, lucrand la o companie de bocitoare din Scotia. Insa pustiul Scott Hendry, dorea mai mult de la viata, dorea sa fie cunoscut pe tot mapamondul asa ca dupa ce a terminat liceul, se inscrie la Universitatea Saint Andrews din Scotia, unde a trecut de examene cu nota minima, 9.87. Ideea lui de a fi faimos ii apartinea tatalui sau, pescar pe lacul Loch Ness, deoarece in fiecare seara ii spunea fiului sau ca il vedea pe Ness(Monstrul din Lochness) cum facea sex cu un unicorn. Scott il credea pe tatal lui betiv, si astfel i-a venit ideea sa-l prinda pe Ness, cel care ii dadea sa bea in fiecare zi tatalui sau. Dupa absolvirea facultatii de dans contemporan, Scott decide sa se echipeze cu niste papuci de dans sclipitori, un cimpoi si o unghiera trimisa de Covrigaru Gigel  pe cand acesta lucra la "Uber Eatz". Odata echipat, Scott s-a urcat in barca tatalui sau si a vaslit pa a in mijlocul lacului. Acesta a scos telefonul si a dat play pe o melodie de la B.U.G Mafia, "Inc'o cruce'n cimitir" si a inceput sa acompanieze muzica cu cimpoiul si sa danseze pe ea. Dupa 4 minute si 32 de secunde, isi face aparitia maretul Ness si il inghite cu tot cu barca pe Scott; Acesta nu isi pierde cumpatul si scoase unghiera de la Jacob, si telefonul pe care era dat play "Respect Pentru Cartier"; Scott i-a taiat intestinul gros al monstrului cu unghiera reusind sa scape; dupa care, acesta s-a cãtarat pana pe capul monstrului scotandu-i un ochi cu unghiera plina de cacat pe care il baga in buzunar. Scott a izbutit sa inoate pana la mal si sa alerge 45 de km in 3 minute pana la universitatea lui sa predea ochiul monstrului. Covrigaru Gigel auzind aceasta pe radioul de la duba de medici, ii da un mesaj lui Scott zicandu-i asa:
    "Foaie verde, flori de plai
     Vine ma-ta cu malai
     Daca te crezi pe felie
     Aplica la chirurgie"
    Asa ca Scott Hendry ajunge cu barca pana in Paleto Bay si pe data de 03/11/2019, Scott aplica la departamentul de medici dupa sfatul fratelui sau de unghiera.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Faptul ca vreau sa imi fac un nume pe intreg mapamondul, ma obliga sa fiu un tip serios, de buna credinta, trebuie multa credinta pentru a fi medic.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Sebastian
  • 4.2 Vârsta:17
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:IS
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:de cand s-a lansat
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:2 ani jumate cred
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: Nu stiu deoarece serveru e inchis la aceasta ora
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:46
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:2-3 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:nu
  • 5.0 Alte informații:nu am alte informatii de dat, doar de luat. Va multimesc si cu Dumnezeu inainte
Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
  • Director-General  Beatrice Braddock 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share