Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Ionascu Alexandru [10942]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Ionascu 
1.2 Prenume: Alexandru 
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta: 27
1.5 Înălțime: 1,84
1.6 Greutate: 76
1.7 Naționalitate: Romana 
1.8 Adresă: stau in chirie
1.9 Număr de telefon: 854-5262

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:  Da.Nu aveam permis.
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da din cauza ca am condus imprudent.
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Nu
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Croitor, Sofer pe tir, Sofer pe autobuz, Fermier, Sofer UPS.
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Deoarece iubesc aceasta meserie. Imi place sa ajut lumea si sa vad oameni sanatosi si fericiti. Tata a fost medic dar a murit acum 2 ani. Cand eram mic el ma motiva sa devin medic deoarece dummezeu ma va ajuta ca   salvez viata unui om. Acum am facut studii pentru a ajunge medic. Imi place sa lucrez in acest domeniu si sunt capabil de orice. Sunt bland, stiu sa vorbesc cu un om, sunt plin de energie si pot duce orice pana la capat. Daca nu faci ceva din pasiune degeaba faci acel lucru! Asa imi spunea tata.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Blandetea, am facut scoala de drift si de piloti pentru a nu creea niciodata accident. Socializez mult cu oamenii si sunt pasionat de acest job.
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Alexandru 
4.2 Vârsta: 14
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Judetul Calarasi 
4.4 De când vă jucați GTA V?: 2 ani
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: O luna si 2 saptamani.
4.6 Cate ore aveti pe server?: 70
4.7 Ce ID aveti in joc ?: 10942
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 2-3 ore in weekend si toata ziua.
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: 1 warn pentru ca nu am Rolat la un accident
5.0 Alte informații:-

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share