Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Abingeaber Valorosu [Tudoric / 7819]


Tudoric
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Guset Tudor
  • Varsta reala: 16 
  • Orasul unde traiti: Traiesc in Zalau.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev, iar dupa scoala ma joc FiveM pe acest server.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, sunt de acord cu acest lucru.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc perfect regulamentul acestui server.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana foarte activa si vreau sa ii ajut pe cei care au nevoie de ajutor, un alt motiv ar fii acela ca sunt o persoana calma si rabdatoare, am si simtul umorului, in limita bunului simt, o alta trasatura ar fii aceea ca sunt o persoana foarte sincera si imi asum tot ceea ce fac, chiar daca stiu ca am facut o greseala mi-o asum. Imi place sa stiu ca cei din jurul meu sunt fericiti incercand sa fac mereu sa fie bine pentru ei, dar si pentru mine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat cu o fire calma si stiu sa gestionez mereu situatia in care ma aflu, sunt rabdator si darnic sa ii ajut pe cei din jurul meu. Am simtul umorului si imi place sa ma distez cu prietenii, in limita bunului simt si sa nu jignesc sau sa supar pe cineva.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Valorosu Abingeaber
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tudoric
  • Ore jucate pe server: 620
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe acest server de aproximativ 3 luni si jumatate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In medie joc cam 6-7 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban, pe motiv Medic Corupt, un warn pentru mixing, un warn pentru anuntarea unei razii, un warn pentru PG si un warn pentru affk la farm,
  • ID-ul din joc: 7819
  • Averea detinuta in joc: Cateva Masini, un apartament si ceva banuti.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar ma stiu ca am o reputatie buna in oras.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut discutii aprinse sau altercatii cu membrii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as obtine aceasta functie i-as acorda timp, adica vreau sa ajut playerii cu conflictele lor si sa ii ajut si sa le explic celor noi cum sa procedeze, si sa ii indrum pentru a face un roleplay cat mai calitativ.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un Helper se ocupa cu rezolvarea certurilor OOC, dar si unele IC intre playeri si incearca sa le explice ce au gresit si cum sa faca pe viitor sa nu mai greseasca.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, am posibilitatea de a filma cu OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
 Share