Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Marius Antonio [ Antonio8423 / 4906 ]


Antonio8423
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Antonio Marius.
  • Varsta reala: 17.
  • Orasul unde traiti: Pitesti, Arges.
  • Cu ce va ocupati: Elev. 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur. 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Bineinteles.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ma consider destul de potrivit pentru aceasta functie din mai multe puncte de vedere. Personal cel mai important lucru este comunicarea. Sunt tipul de om caruia ii place sa comunice cu omul de langa el, imi place sa le explic oamenilor daca fac bine ce fac sau daca nu, sa ii indrum catre bine. Sunt tipul de om  caruia ii place sa ajute mediul inconjurator cu ce si cum poate. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un tip cu caracter destul de puternic, in acelasi timp o persoana punctuala, amuzanta, glumeata si cu bunul simt.  Sunt un  tip de om caruia ii place sa spuna adevarul verde in fata. Daca esti om cu mine, la fel voi fii si eu cu tine. Pot spune despre mine ca sunt o persoana comunicativa, cu care poti avea o discutie despre un subiect fara nici o problema. Sunt competitiv si stiu sa lucrez in echipa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Marius Antonio.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Antonio. 
  • Ore jucate pe server: 120 +
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe acest server de aproximativ 3-4 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de timpul pe care il am in ziua respectiva. In general in cursul saptamanii undeva la 3-4 ore iar in weekend 5-6 sau poate chiar mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am primit un warn pentru o prostie de a mea pe motiv Fail RP.
  • ID-ul din joc: 4906. 
  • Averea detinuta in joc: $ 81,000 CASH, un dodge RAM, Audi a6 avant, Duba sobol, Honda Bros, Honda CB500X, Mercedes XClass, Range Rover, VW Passat B3.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa rezolv ticketele cat mai pasnic posibil, fara jail, warn sau alte sanctiuni. Sunt de parere ca un om intelege mai bine prin explicarea greselii sale, decat cu o sanctiune. 
    Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se  ocupa cu rezolvarea ticketelor si cu informatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur. 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da. 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
 Share