Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jhon Teller [ Bestial / ID : 333 ]


Bestial
 Share

Recommended Posts

 

  • Numele real: Paunescu Marian
  • Varsta reala: 26
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Jandarm
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca am o varsta necesara activitatii de aplanare a unui conflict, consiliere, sanctionare sau indrumare, depinde de fiecare caz in parte si de la persoana la persoana, aceste decizii cu siguranta trebuie luate pe baza regulamentului si nu trebuie facut rabat de la acest lucru!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana matura care isi asuma atat greselile si faptele bune, nu am dece sa mint si sa zic ca sunt o persoana impecabila, cu siguranta in orice context am fii pusi fiecare dintre noi putem gresii, cel mai important este sa ne dam seama de greseala noastra si sa o recunoaste, la mine nu se pune problema de asa ceva. Imi place sa ma implic si sunt foarte serios cand ma dedic unui anumit lucru, de aceea pot fiid estul de violent in limbaj daca incerc sa fac ceva benefic pentru cei din jur si oamenii in loc sa ma ajute ma ia in deradere, nu ma ascund cu ceea ce sunt, cel mai important aspect pe care doresc sa il cunoasteti despre mine, este ca am capacitatea si disponibilitatea de va a ajuta pe fiecare dintre voi indiferent de context si problema, imi place sa trec acest joc si pe partea de Real Life imi place sa imi fac prieteni, am perceptia asupra acestui joc ca este o modalitate de a cunoaste persoane si caractere diferite, nu judec pe nimeni dar motto-ul meu este "Hai sa fim mai buni" si nu imi place sa fac rau nimanui.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jhon Teller
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Big Papa
  • Ore jucate pe server: 200
  • De cat timp jucati pe server: din data de 30.09.2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6/7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nici-o sanctiune!
  • ID-ul din joc: 333
  • Averea detinuta in joc: 500k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu cred, acest aspect poate fii relatat de persoanele din jur, eu nu am cunostinta despre o reputatie proasta la adresa mea.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nici macar una. (Ma mir ca deobicei pe celelalte servere apareau VIZIBIL favorizari si ma lua capul, nu va pup in c.u.r dar spun ca va faceti treaba bine, bineinteles niciodata nimic nu este perfect, se poate evolua in foarte bine)
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As avea capacitatea de a ajuta mai multe persoane cu problemele uzuale, ramas fara benzina la Skyjet, stergerea masinilor care sunt abandonate, si celelalte treburi uzuale!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In principiu ar trebuii sa ajute jucatorii, nu cred ca aici este alta activitatea acestui grad!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Bineinteles!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Cu siguranta!
  •  
Edited by Bestial
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
 Share