Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Boteanu Radu [Gropar / 9370]


Gropar
 Share

Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Niculescu Radu
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit sa fiu helper deoarece, asa cum spune si "numele postului", stiu sa ajut oameni. Sunt prietenos, dar stiu sa fiu si strict(Sa las prieteniile deoparte). Sunt de parere ca prezenta mea pe server a fost una placuta de toata lumea.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut! Sunt Radu si am 16 ani.  Imi place sa ascult muzica si sa joc baschet.Imi place sa vorbesc cu prietenii,sa-i fac sa zambeasca.!Traiesc dupa Motto-ul "Respecta si vei fi respectat" . Sunt un baiat la locul lui nu imi place sa ma bag unde nu imi fierbe oala.Imi place foarte mult sa lucrez in echipa si sa imi fac prieteni noi.Cand ma intalnesc cu cineva consider ca "respectul trebuie sa existe" este o dovada ca ai bun-simt si cei 7 ani de acasa.Am incercat sa fiu acelasi om(atat in Real-Life cat si in GAME) , sa nu las ca anumite situatii sa ma schimbe,imi place Baschetul ,ador acest sport, deoarece necesita o anumita strategie,te antreneaza, te ajuta sa iti canalizezi energia, pentru mine baschetul este unica metoda prin care pot scapa de stres, de neputinta,de orice negativitate.Nu imi place sa judec persoanele nu-mi place sa pun etichete oamenilor,nu-mi place sa poreclesc oamenii.Eu nu ma consider in masura si nu cred ca exista pe pamant un om care sa judece oamenii,lasand la o parte meseria de judecator,eu voresc in alt sens.Pot spune ca am cei 7 ani de acasa.Eu pun suflet in tot ceea ce fac,fie ca e bine ,fie ca e rau nu de fiecare data fac diferentierea intre bine si rau,dar ulterior imi dau seama de greseala si fac tot ce imi sta in putinta sa repar acea greseala.Nu-mi plac oamenii barfitori,cu 2 fete,care se pun langa tine doar pentru a obtine ceva, sau pentru a se apropia de tine iar apoi sa incerce sa-ti faca rau.Visul meu cel mai mare a fost sa devin Inginer de proiectare drumuri, dar vedem ce imi rezerva vitorul.Imi place sa ies la Film cu prieteni alaturi de cei dragi. As putea vorbii ore-n sir despre viata mea,dar nu cred ca este pe placul tuturor .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Boteanu Radu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Don"Lanterna
  • Ore jucate pe server: 295
  • De cat timp jucati pe server: Inceputul verii 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Destul de mult timp, zic eu. In weekend pana si 6 ore(chiar mai mult cateodata!), dar in timpul sapatamanii mai putin, undeva la 3 ore poate 4 in zilele mele mai usoare precum martea, vinere si miercurea.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am o sanctiune primita anti afk deoarece am plecat un pic la toaleta, iar una cu disconnect in rp(Mi s a luat curentul, dar nimeni nu ma credea daca ziceam asta, asa ca mi am ASUMAT.)
  • ID-ul din joc: 9370
  • Averea detinuta in joc: 500k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nup
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Deoarece timpul in care intru eu pe server este foarte diferit fata de orele celorlalti membrii staff(cand intru eu deobicei nu e nimeni din staff pe server), as face serverul un loc mai bun si mai placut in acest timp. De asemnea as fi un helper dedicat si muncitor, dar si iertator, in limita bunului simt. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper, asa cum ii spune si numele, ajuta jucatorii si in acelasi timp ii sanctioneaza pe cei care nu stiu regulamentul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Sigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
 Share