Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Boteanu Andrei [ z1x / ID: 5055 ]


z1x
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Ma ocup cu liceul
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt foarte politicos si ii tratez pe ceilalti cu respect indiferent de trecutul meu cu ei, acest lucru se datoreaza faptului ca privesc problema din ambele perspective (si a mea, si a celui reclamat), dupa parerea mea, un lucru foarte important de luat in calcul pentru a lua masurile corespunzatoare fiecarei situatii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma consider linistit, onest, sociabil, evit pe cat posibil conflictul cu alte persoane deoarece il consider ultima solutie si imi pastrez limitele. Pentru a ma recrea: pescuiesc, merg in drumetii, ma plimb cu barca, citesc, ies afara cu prietenii, cant la kazoo sau chitara si, evident, joc FiveM.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Boteanu Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): z1x
  • Ore jucate pe server: 420
  • De cat timp jucati pe server: Am inceput sa joc pe server la inceputul lunii august a anului 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: aproximativ 2 ore si jumatate dar in zilele libere pot sa ajung si la 6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn pentru META-GAMING (primit acum cateva luni)
  • ID-ul din joc: 5055
  • Averea detinuta in joc: 260k $ + Bugatti Veyron, Sabre Turbo Custom, Ford Raptor, BMW M3e30, BMW M3e46, Dacia 1310 Sport, Honda Bros
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar deloc, ma inteleg bine cu 99,99% dintre jucatori
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As asigura un ambient placut pentru toti jucatorii, i-as trata cu respect si mi-as da silinta sa imi fac treaba cat mai bine cu putinta
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ofera asistenta jucatorilor (in special celor noi) atunci cand au probleme precum: nelamuriri, reclamatii, etc. si se asigura ca server-ul ofera un ambient placut
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Am Nvidia Shadow Play si doar la apasarea unui buton se salveaza ultimele 5 minute de joc
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt total de acord
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

UPDATE DUPA WIPE:

  • Ore jucate pe server: Aproximativ 25.
  • Sanctiuni anterioare pe server: De cand s-a petrecut wipe-ul nu am mai suferit nici o sanctiune.
  • ID-ul din joc: 78.
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 120K $ + BMW M5 E60  + 1 apartament.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share