Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Stecher Florin [Florin/ID.1774]


FlorinDerSky
 Share

Recommended Posts

Aplicatie HELPER :

  
Informatii din viata reala: 
  
Numele real: Micu Florin
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Busteni
Cu ce va ocupati: Liceu si intretinerea unei vile...
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt corect , exigent , iar nu intervin cu prieteniile in momentul in care voi fi chemat la ticket, cine greseste plateste,     acestea fiind spuse consider ca sunt candidatul ideal pentru aceasta functie.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana onesta, muncitoare , imi place la nebunie sa cant (mai ales muzica romantica) , si imi place foarte mult sa ma joc pe pc.
  
Informatii de pe joc: 
  
Numele din joc (Buletin): Stecher Florin
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): FlorinDerSky
Ore jucate pe server: 210
De cat timp jucati pe server: din decembrie 2017
Cat timp acordati serverului pe zi: depinde , intr o zi libera pot si toata ziua , dar cu aproximatie 6 ore pe zi
Sanctiuni anterioare pe server: Fiind vechi nu imi mai aduc aminte , dar stiu ca am fost o singura data sanctionat cu ban provizoriu dar nu imi mai amintesc de ce, in schimb acum sunt foarte serios si sunt sigur ca nu voi mai repeata aceleasi greseli deoarece din ele am invatat.
ID-ul din joc: 1774
Averea detinuta in joc: 200k , Porsche spider , MC Laren mp4, Ford Raptor , arme , atasamente intr un deposit (2.000.000 Lei aproximativ)
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, sunt cunoscut ca si baiatu talent caci ma rugau mai multe persoane sa le cant.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Mda, cu un membru din staff( prefer sa nu dau nume) care a dat o sanctiune influentata de un prieten...
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Voi incerca sa analizez fiecare punct de vedere si sa fiu cat mai correct cu putinta.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea un helper se ocupa cu informarea , ajutarea si rezolvarea problemelor jucatorilor.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da (GeForce Experience)
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share