Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Nino Brown [Kotcha / 48]


Kotcha
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Robert.
  • Varsta reala: 20.
  • Orasul unde traiti: Bremerhaven, Germania.
  • Cu ce va ocupati: Munca normala nimic deosebit.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Pentru ca sunt un baiat cinstit si matur, avand in vedere ca am mai avut acest grad pe server si am reusit sa il mentin 4-5 luni de zile fara sa fiu sanctionat, as dori sa reintru inapoi in echipa daca se poate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Un baiat simplu, glumet cateodata dar si serios cand e momentu, imi place sa ma distrez si imi place sa fiu corect cu toata lumea, nu ma supar atunci cand pierd daca este pe drept.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Nino Brown.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Kotcha.
  • Ore jucate pe server: 2-3 ore [Wipe].
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si ceva.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore poate mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu.
  • ID-ul din joc: 48.
  • Averea detinuta in joc: Momentan nimic.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi mult mai activ pe partea de ajutat player si mult mai la indemana pentru o mana de ajutor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Helperu se ocupa cu ajutoru playerilor noi veniti, cei care au nevoie de o indrumare pe server. In special cu mentinerea curateniei pe server: DV la unele masini abandonate, Atunci cand se face un fail rp, etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Edited by Kotcha
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share