Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Burlacu Bogdan [ID:830]


Recommended Posts


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Burlacu.
  • 1.2 Prenume: Bogdan.
  • 1.3 Sex:  Masculin.
  • 1.4 Vârsta: Am 24 de ani.
  • 1.5 Înălțime: Am 1,74m.
  • 1.6 Greutate: Am 71 Kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: Los Santos, America.
  • 1.8 Adresă: - 
  • 1.9 Număr de telefon: 943-6075


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt cetatean legal.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Din pacate, sunt perfect sanatos.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am facut uz de substante periculoase.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am mai primit amenzi din cauza vitezei.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, acesta nu a fost suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, cunosc limba engleza si putina germana.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acesta a fost 'Respins!'.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Doar departamentului medical.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: -

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur acestui  departament medical deoarece:
  • Tot ce voi invata in cadrulul acestui departament ma ajuta toata viata, atat pe mine, cat si pe cei din jurul meu.
  • Un medic bun, intodeauna are mult de munca, pot spune cu mana pe inima ca iubesc munca pe care o voi practica in cazul acceptarii mele.
  • Consider ca cei mai buni prieteni se gasesc in medicina si in felul acesta se poate forma o echipa deosebita chiar si in cele mai grele momente.
  • Nu pot sa gasesc un alt mod de exprimare mai complex, asa ca va voi spune foarte simplu ca imi place sa salvez vieti.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu m-am considerat niciodata special, dar pot spune ca sunt un om cinstit care are propriile sale principii. Sunt un om linistit, si ambtitios. Imi place sa-i incurajez pe cei din jurul meu cand e vorba de momente grele si sa le fiu alaturi.
  • Deseori, inainte sa ma culc imi tot vin idei in cap, daca am procedat bine in ziua respectiva sau nu si asa imi calculez pasii in a ma inbunatatii pe viitor.
  • Am un simt al umorului destul de dezvoltat, consider rasul un leac foarte bun dar pot spune ca si seriozitatea de care dau dovada este la fel de dezvoltata.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Bogdan.
  • 4.2 Vârsta: Burlacu.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Iasi.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: De anul acesta.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De aproximativ 2 luni.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  Detin 3 ore pe server, dar aveam mult mai multe inainte de wipe.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: Am ID-ul 830
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Acord in medie 3-4 ore.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am fost sanctionat.
  • 5.0 Alte informații: Sarbatori fericite si un an nou mai bun!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share