Jump to content
×
×
  • Create New...

Helper DarYca 27 ( Darius)


DarYca
 Share

Recommended Posts

Numele real: Gheorghe Darius Vasile 
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Târgoviște 
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineintels 
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Absolut
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca am deja o vechime considerabila pe server nu am nici-o sancțiune și m-am implicat in viața serverului sa zic așa, atât pe parte de rp cât și de a sprijiniți acolo unde pot sa ajut cu vre-un Argument sau o părere noii jucătorii la întrebările pe care le adresează adesea pe discord la secțiunea discuții ooc.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana care are simtul umorului foarte dezvoltat îmi place ca de fiecare data când încep o discuție sa găsesc aceea modalitate de a atrage atenția persoanei cu care urmează sa am un dialog și sa ii transmit mesajul pe care doresc in cele mai optime condiții și sa fie înțeles și priceput. Ca și hobby uri îmi place sa îmi petrec mare parte la pc dar și sa joc fotbal in perioada verii cu cei din cartier, pe lângă faptul ca am un simt al umorului foarte dezvoltat pot spune ca sunt foarte serios atunci când este necesară aceasta stare pentru a face lucrurile serioase și pentru a găsii o soluție a unei probleme.

Numele din joc (Buletin): Jax Teller
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DarYca
Ore jucate pe server: Inainte de wipe 350+  actual 35ore
De cat timp jucati pe server: 4 luni  
Cat timp acordati serverului pe zi: 3/4 h
Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut
ID-ul din joc: 27
Averea detinuta in joc: 40 000 o casa (80 000 ) si un motor (50 000) + VIP GOLD
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cu siguranța nu as revoluționa cu nimic activitățile pe care le are staff ul in acest moment, singurul aspect pe care l-as îmbunătății ar fii sa fiu eu activ și sa Numai fie plângeri de activitatea staff ului.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Sprijinul, îndrumarea, suportul, și acordarea unei atenții sporite jucătorilor de pe server.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da,am si un canal de Youtube. (DarYca)
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 Share