Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andronachi Cristian[ Mr.Cristi / 83 ]


mrcristi11
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Andronachi Cristian
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: Bucuresti,
  • Cu ce va ocupati: Muncesc in domeniul IT.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am trecut prin foarte multe situatii pe server si cred ca pot ajuta atunci cand e nevoie, am invatat ce inseamna RP si Fail Rp pe pielea mea. Stiu sa fac diferenta dintre IC si OOC foarte bine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Onest, muncitor , saritor , cu chef de viata si de caterinca atunci cand este cazul. Trebuie sa recunosc ca am fitilul scurt atunci cand vine vorba de injurii aduse mortilor dar am invatat sa fiu mai cumpatat datorita voua.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andronachi Cristian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mr.Cristi
  • Ore jucate pe server: 80
  • De cat timp jucati pe server: Din vara anului 2019.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in functie de disponibilitate intre 6 si 8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: -.
  • ID-ul din joc:83
  • Averea detinuta in joc:300k~
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, sunt foarte multe persoane pe server care ma respecta si asculta de sfaturile mele.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa le explic celor noi sa nu fie "bombardieri" si sa incerce sa inteleaga ce se intampla pe server inainte de a incepe viata de "mafiot" sau altceva.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playerii in functie de situatie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Un baiat de nota 10, calm si serios. Mereu gandeste fazele Roleplay si sunt rare momentele cand greseste. De fiecare data ajuta persoanele ce erau la inceput si incercau o cale mai nasoala.

+1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Un tip de nota 10, de cand joc pe acest server mi-a fost alaturi si m-a ajutat in toate momentele, m-a invatat ce este cu adevarat roleplay-ul si mi-a explicat toate greselile pe care le-am facut in decursul acestui timp si ce este bine si ce nu.Cunoaste foarte bine regulamentul si il sustin pentru a ajunge pe postul dorit.

Link to comment
Share on other sites

 Share