Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Stecher Florin [116]


FlorinDerSky
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Stecher
  • 1.2 Prenume:Florin
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:24
  • 1.5 Înălțime:1.78
  • 1.6 Greutate:75 k
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:634-0791

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Am cunostinte dezvoltate in limba si literature Engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:livrari pizza, sofer posta romana, sofer autobuz, constructor.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):De aproximativ 1 an parintii si fratele meu mai mic au murit intr un accident de masina , vreau sa imi regasesc familia in oamenii legii si sa fac din orasul Los Santos un loc mai bun si mai sigur pentru oameni ce locuiesc in el. Pe strazi se afla tot felul de neleguiti asa ca un om in plus pentru combatarea acestora nu strica si asta este ceea ce imi doresc. Din cate am auzit politia din Los Santos este ca si o familie mare si unita si as fi foarte incantat sa fac parte din ea!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sincer, nu ii cunosc pe viitori mei colegi asa ca nu stiu exact ce m ar face mai special fata de acestia, dar ca niste calitati as putea spune ca sunt un sofer bun si sunt excelent in trasul cu arma , deducand de la gloantele nimerite in tintele de la poligon! In rest nu cred ca sunt alte lucruri care ma deosebesc de ceilalti candidat, insa ce mai pot spune este faptul ca imi voi dedica o mare parte din viata ajutand in aducerea pacii si a justitiei in orasul Los Santos!

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume:Florin
  • 5.2 Vârsta:16 ( fac 17 in Mai)
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență:Busteni Prahova
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?:2 ani jumate
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:2 ani( este primul sv pe care ma joc FiveM)
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: 20 de ore
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?:116
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.75.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?:Da
  • 5.14 Alte informații: Justice ❤️ ❤️ ❤️
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

CV-ul dumneavoastra a fost:

admis.png.ef66a666b607126257eeb42f5972355e.png

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord: Ascendancy#1210
  • Nume Discord:  Edward#0355
  • Nume Discord: Kazi
    Nume Discord: Z1x
    Nume Discord: CapitainOG
  • Nume Discord: Se7enDayss
    Nume Discord: Marius
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share