Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armin Onfroy [ qArmin / 96 ]


qArmin
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan
  • Varsta reala: 14 ani (15 in feb)
  • Orasul unde traiti: Suceava - Gura Humorului
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Nu pot spune ca las prieteniile deoparte dar pot fi corect chiar daca sunt prieten bun cu cel ce e raportat.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Zic eu ca da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu consider neaparat ca merit aceasta functie dar incerc cu tot posibilul sa ajut playerii si sa inchei certurile nefavorabile serverului.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Razvan, am 14 ani si 11 luni, sunt din Suceava (Gura Humorului), sunt elev in clasa a 8-a si imi place sa ma joc pe calculator, sa construiesc calculatoare, sa ies cu prietenii si sa fac inot. Sunt o persoana deschisa care isi spune punctul de vedere (unora persoane nu le place asta), incerc sa fac orice actiune cat mai bine si incerc sa ma comport exemplar chiar daca nu imi iese mereu. Nu imi place sa ma cert, daca cred ca o persoana a gresit incerc sa i explic, incerc sa nu ma enervez chiar daca sunt o persoana mai impulsiva.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Armin Onfroy
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Armin
  • Ore jucate pe server: 18 
  • De cat timp jucati pe server: Cam 2 ani jumatate 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-10 ore (depinde cat am chef sau daca e nevoie de mine)
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban pentru Bug abuse (zic eu ca m am indreptat si nu o sa se mai repete), 2 Warn-uri acum 2 wipe-uri pt Limbaj Ooc si FailRp de mafiot obligat de lider, 1 warn Wipe-ul trecut pt Limbaj Ooc
  • ID-ul din joc: 96
  • Averea detinuta in joc: In jur la 35k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu consider ca ma stiu ca o persoana rea sau cu o reputatie proasta in joc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Consider ca eu nu m am certat cu nimeni si ca m am inteles bine cu staff ul, dar si ca am avut niste discutii care din partea mea nu au fost certuri dar din partea lor au fost privite ca niste jigniri.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as incerca sa stau mai mult ON deoarece chiar e nevoie de staff on si as ajuta playerii mult mai mult decat ii ajut acum.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper este practic ajutorul de care depinde serverul. Helperul se ocupa cu luarea ticketelor, rezolvarea problemelor playerilor si sanctionarea acestora in caz de este nevoie. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez aproape mereu cand ma joc cu OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sigur!

Multumesc pentru atentia acordata!

Edited by qArmin
Link to comment
Share on other sites

 Share