Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Amaru Shakur [Leustean / ID:553]


Leustean
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Giogîlea Emanuel Constantin;
  • Varsta reala: Aproape 16 ani;
  • Orasul unde traiti: Rm.Valcea;
  • Cu ce va ocupati: Elev;
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Fara nicio discutie, nici nu se pune problema;
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Eu zic ca da, l am citit acum 5 minute si il mai citesc o data si dupa ce termin cererea de helper;
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pai sunt o persoana care se dedica, care imi place sa ajut oameni, si pe langa toate astea am mai avut aceasta functie pe alt server, unde de astfel am aflat ca imi place foarte mult sa fac parte din staff si ca ma distrez si ma face fericit cand ajut lumea;
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Cum am zis si mai sus, imi place sa ajut lumea, sunt o persoana motivata in ceea ce fac, ma dedic foarte mult in actiunile mele, pot sa fiu foarte serios cand e nevoie si caterinca cand trebuie, imi place sa ma joc pe calculator si sa imi fac cunostine noi, eu fiind foarte sociabil.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Amaru Shakur;
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Leustean;
  • Ore jucate pe server: Momentan 23;
  • De cat timp jucati pe server: Prima data cand am avut contact cu serverul mai serios a fost in vara, perioada in care am facut sute de ore jucate si am facut parte din mafii;
  • Cat timp acordati serverului pe zi: +7 ore;
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nici macar o sanctiune;
  • ID-ul din joc: 553;
  • Averea detinuta in joc: Bani - 7k
  • Masini - Dodge Challanger
  •              - Mercedes G65 AMG
  •              -Golf 7
  •              -Ducati Diavola
  • + un apartament de 75k;
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu zic ca nu, ne avand conflicte cu nimeni ci doar momente frumoase cu playerii;
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Cu toti membrii staff am vorbit cat de frumos am putut, mereu
  • avand respect fata de ei asa ca nu am avut conflicte cu niciunul;
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand activitatea mea ar creste foarte mult, as incepe sa ma distrez mult mai mult pe
  • server datorita faptului ca imi place sa ajut lumea si as face tot posibilul sa ajut si comunitatea dar si server ul propriu zis cu tot ce pot eu;
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: HELPER ul are rolul de a raspunde la intrebarile jucatorilor de pe server, de a-i ajuta sa nu mai aiba probleme
  • si nelamuriri in vedere cu gameplay ul, de a-i face sa se distreze mai mult pe server si sa nu creada ca isi pierd timpul jucandu se;
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Daca chiar este nevoie, voi face tot posibilul sa filmez;
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, fara nicio problema.
Link to comment
Share on other sites

 Share