Jump to content
×
×
  • Create New...

[Curiculum Vitae] Burlacu Bogdan [ID: 830].


Khenfm
 Share

Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Numele meu este Burlacu.
  • 1.2 Prenume: Prenumele meu este Bogdan.
  • 1.3 Sex:  Masculin.
  • 1.4 Vârsta: Am frumoasa varsta de 24 ani.
  • 1.5 Înălțime: 1.75m.
  • 1.6 Greutate: Am 73 kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: American (Los Santos)
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: Numarul meu de telefon este 943-6075

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal al cestei comune.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufara de boli cronice.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de boli fizice.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu pot raspunde acestei intrebari din moment ce nu sufar de boli fizice respectiv cronice.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost arestat niciodata pentru acest act.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat pentru infractiuni comise.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am facut uz de substante niciodata.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Din pacate am primit cateva amezi de circulatie pe cand locuiam in Paleto bay, dar de atunci am mers regulamentar si nu am mai primit amenzi de circulatie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt posesorul unui permis de conducere valid.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, acesta nu a fost niciodata suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil de acest lucru.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da,  pot sa vorbesc si limba Engleza la nivel comunicativ.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, catre acest departament nu am mai trimis vreo aplicatie de angajare.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Cum am spus si mai sus, nu am mai trmis aplicari acestui departament, deci nu exista vreun verdict.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, am mai trimis o aplicatie de angajare catre Institutul Medical Paleto Bay.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: ACesta a fost respins.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am avut multe slujbe marunte, de exemplu Camionagiu, am lucrat si pe santier.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur Departamentului de politie Los Santos deoarece:
  • Los Santos nu este ca Paleto Bay, este un oras mult mai mare, asta deduce direct ca numarul de mafioti sau infractori este in continua crestere, personal cred ca Departamentul de politie Los Santos le poate face, dar doar daca are si cu ce sa le faca fata. Sunt convins ca fiecare membru al acestui departament se straduieste extrem de mult in a tine orasul sub control dar cu cat mai multi agenti cu atat mai bine este pentru noi si pentru acest oras in care traim noi si famiile noastre.
  • In al doilea rand, am ajuns sa traim intr-o lume atat de cruda din orice punct de vedere, sunt 100% singur ca puterea banilor e peste masura si din ce in ce mai multi civili ajung sa se alieze cu diferite oraganizatii sau mafii. In alta ordine de idei, eu vreau  sa ma alatur Departamentului de politie Los Santos deoarece, cand mor, sa nu mor degeaba, sa stiu eu ca am ajutat la intretinerea acestui oras si ca am salvat cate vieti am putut din mainile criminalilor.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Inainte de a incepe un text cu toate calitatile mele 'stralucite' si 'nemaivazute' vreau sa spun direct ca nu ma consider o persoana speciala si nu ma voi considera nicioadata, eu sunt o persoana simpla cu propriile mele principii dupa care merg. Sunt o fire sociabila, calma si serioasa, mereu mi-a placut sa fac lucrurile cum stiu eu mai bine, adica cu rabdare. La capitolul social, imi place foarte mult sa ascult ce are omul de ziz in totalitate, niciodata nu am repezit pe nimeni deoarece nu mai reiese nimic. Sunt o persoana cu un simt al umorului foarte dezvoltat, dar pot spune ca si seriozitatea de care voi da dovada in cazul acceptarii mele e la fel de dezvoltata.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Prenumele meu este Bogdan.
  • 5.2 Vârsta: Am frumoasa varsta de 19 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Iasi, Jud. Iasi.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: Ma joc de aproximativ 2 luni.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Aproximativ de 2 luni.
    5.6 Cate ore aveti pe joc?:  Am 20 de ore in momentul de fata.
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: ID-ul meu este 830.
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da/Nu Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da, le-am citit.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Da, l-am citit.
  • 5.14 Alte informații: Un 2020 mai bun.
Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze daca acesta se considera un reply aiurea.

Cu ceva timp dupa depunerea CV-ului, am incalcat viteza legala si am primit o sentinta, ca urmare voi modifica raspunsul intrebarii urmatoare:

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:   Da, am fost arestat si am primit o amenda contraventionala pentru urmatorulu lucru:

-Conducere peste viteza legala  aferenta segmentului de drum. Restrictia era de 70 KM/H. Am fost arestat la fata locului si am executat 5 luni si 6 zile cu executare.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share