Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Savu Alexandru[Savu23 /id:122]


Savu23
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Savu Alexandru
  • Varsta reala:15 ani , mai am putin si fac 16.
  • Orasul unde traiti: Targoviste
  • Cu ce va ocupati: liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , bineinteles!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc regulamentul foarte bine !
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece , in ciuda aparentelor, sunt un om sociabil , corect si pot sta foarte mult timp pe server!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om punctual , sinceritatea fiind insusirea mea cea mai buna !  In ciuda varstei , am o mentalitate destul de dezvoltata! Sunt corect si prezint o prestanta foarte frumoasa atunci cand vine vorba de modul in care abordam o situatie!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Savu Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Savu
  • Ore jucate pe server: 150+ inaite de wipe / aproape 20 ore dupa wipe , dar am avut o problema si nu am putut juca ! Acum totul s-a rezolvat si pot sta si 5,6 ore + pe zi !
  • De cat timp jucati pe server: Joc de 4, 5 luni , cam asa!
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Mai mult de 4 ore sigur , acum depinde si de zile , sunt zile in care stau 4 ore , sunt zile in care stau 8  ore , depinde! Plus ca daca voi lua acest grad sunt sigur ca voi aloca mult mai mult timp serverului!
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu ( nu am luat nici macar un warn. Am luat un singur advertisment la un roleplay)
  • ID-ul din joc: 122
  • Averea detinuta in joc: 25 k , dar inainte de wipe aveam destul de mult , avand in vedere ca am fost medic
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma stiu cu o reputatie proasta pe joc . Ma rog ,avand in vedere ce id am primit dupa wipe ... cred ca am o reputatie destul de naspa :))))))) 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , nu am avut discutii mai aprinse sau contradictorii cu membrii staff ului 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu ma va diferentia deloc aceasta functie in roleplay! tot acelasi om sunt indiferent ca am un grad in plus/ minus! 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Ajuta jucatorii! Ofera informatii atunci cand este nevoie! Protejeaza intr un fel serverul de oamenii nepoftiti!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Bineinteles! Oricum eu filmez ultimele 10 minute mereu!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA , SUNT DE ACORD CU ACEST LUCUR !
Link to comment
Share on other sites

 Share