Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Leonardo Rizzuto [ xra1nn / ID: 345 ]


xra1nn
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Beniamin-Markus Stanciu
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Wasserburg a. Inn, Bavaria, Germania
  • Cu ce va ocupati: Sunt mechatronik la Volvo Trucks
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt !
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Bine-nteles
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana corecta, matura si sunt mereu dispus sa ofer ajutor celor care au nevoie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana matura care isi asuma cand greseste ceva. Sunt o persoana foarte implicata, mereu dispus sa ofer ajutor celor care au nevoie. Sunt o fire calma, cu bun simt si cu capul pe umeri.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Leonardo Rizzuto
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): hi im xra1nn
  • Ore jucate pe server: ~300
  • De cat timp jucati pe server: De 5-6 luni aproximativ
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-4 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban de o zi pentru ca am dat din greseala revive intr-o altercatie cu politia.
  • ID-ul din joc: 345
  • Averea detinuta in joc: VIP-Diamond. Masini premium. Casa premium. si ~ 300k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din cate stiu eu nu!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As avea posibilitatea de a ajuta mai mult ceilalti membrii ai comunitatii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa ajute jucatorii comunitatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by xra1nn
Link to comment
Share on other sites

 Share