Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ilie Robert [❄ Roby ❄/ 319]


iliuta1818
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Robert
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Deoarece imi place sa impartasesc ajutorul meu altora ,iar acest grad ma poate ajuta sa ofer ajutorul de care este nevoie .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat glumet si sociabil ,dornic sa-si extinda cercul de prieteni pe cat posibil pentru a vedea noi perspective asupra lumii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ilie Robert
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ❄ Roby ❄
  • Ore jucate pe server: 65 ore aprox.
  • De cat timp jucati pe server: M-am reapucat pe server din septembrie dar am mai jucat si inainte
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-3 ore (depinde de zile)
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn
  • ID-ul din joc: 319
  • Averea detinuta in joc: apartament 60k + masini/bani de 500k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as focusa mai mult pe ajutorul playerilor dat fiind faptul ca in prezent nu fac parte din nicio factiune
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa in principal cu calmarea situatiilor aprinse intre jucatori(aplicand chiar si sanctiuni) si informarea jucatorilor despre anumite reguli,locatii etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Obs
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share