Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jianu Sebastian [ ✪ JSeby / ID: 104 ]


JSeby
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala: 

 

  • Numele real: Jianu Sebastian - Alexandru.
  • Varsta reala: 16.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in orasul Resita din judetul Caras-Severin.
  • Cu ce va ocupati: Licean.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie pe aceasta comunitate deoarece imi place sa ajut oamenii noi (cum am fost si eu ajutat la randul meu), sa incerc sa ajut comunitatea cu ce pot eu mai bun.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat "de gasca", sunt glumet, si cel mai important lucru la mine este faptul ca urasc minciuna. Chiar daca am varsta de 16 ani sunt foarte matur, gandesc logic.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jianu Sebastian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ✪ JSeby
  • Ore jucate pe server: 31.60 ore.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe aceasta comunitate de 6 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zile, in weekend 4-5 ore iar in timpul scolii 2-3.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Inainte de wipe, un warn.
  • ID-ul din joc: 104.
  • Averea detinuta in joc: 7.000$, un BMW E46, un Harley Davidson si un Golf 7.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, si sper sa nu ma insel.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut nici o discutie aprinsa cu unul din membrii staff-uli.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai, sincer as vrea sa opresc bombardierii, hackerii (din cate am vazut sunt foarte multi) si cum am precizat mai sus sa ajut comunitatea cu ce pot eu mai bun.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Pai eu cred ca un HELPER se ocupa cu linistea si pacea pe comunitate si nu numai, se ocupa si de ticketele pe Discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea de a filma cu una dintre programele enumerate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord cu acest lucru.
Edited by JSeby
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 1/30/2020 at 10:20 PM, Sandel said:

-rep ai ban global pe fivem 2 saptamani

dar stii motivul? am instalat niste moduri de grafica si nu m am uitat in comentarii si toti si au luat ban (cei care si au luat modurile)

:)

 

Edited by JSeby
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
 Share