Jump to content
×
×
  • Create New...

[C.V] [Gigel Mustata] [6854]


Adita Eclipse
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Adita Adrian
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Scoala
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta funcite doarece am mai fost helper si consider ca am destula experiente in acest domeniu , imi place foarte mult acest server , si playerii sunt foarte intelegatorii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut ! Ma numesc Adi si am minunata varsta de 16 ani , locuiesc in Bucuresti , sunt un baiat politicos , nu injur , nu ma supar repede , am rabdare cu toata lumea , eu practic aceste doua sporturi (baschet si inot) . Cel mai important lucru la mine este ca stiu sa respect pe toata lumea , cum este si acea vorba RESPECTA CA SA FI RESPECTAT , printre aceste lucruri mai am si un lucru pe care in folosesc in fiecare zi (Calculatorul) imi place sa ma joc FiveM , CS:GO , Tom Clancy”s Rainbow Six Siege ETC... . Cam atat am avut de spus , va multumesc pentru toata atentia acordata!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Gigel Mustata
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):iFrosty #OnYouTube
  • Ore jucate pe server:20 ore
  • De cat timp jucati pe server: De un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:8-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 Ban 
  • ID-ul din joc:751
  • Averea detinuta in joc:Ferrari 488 VIP , 113K
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, ma inteleg foarte bine cu toti.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pai as fii acelasi jucator numai ca voi fii mai atent cu tota lumea de pe server .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playeriilor noi de pe server , cu mersul la tickete , cu mersul la FailRP-uri
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:OBS (FILMEZ IN FIECARE MOMENT)
    Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share