Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Crețu Andrei [ AndreiAsD10218 / ID: 138 ]


AndreiAsD10218
 Share

Recommended Posts

 

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Crețu Andrei Leonard
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Trăiesc în orașul Reșița.
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt la liceu, am terminat o școală de muzica unde am studiat percuția, o școală privată, si am reușit sa iau o diplomă.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, este si normal, corectitudinea trebuie sa fie mereu baza unui membru staff.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am jucat destul de mult timp pe această comunitate unde am învățat sa fac RP. Merit sa iau această funcție deoarece știu că voi fi foarte activ si voi putea sa ajut cea mai bună comunitate de Hard RP din Romanaia.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Crețu Andrei Leonard, am vârsta de 17 ani si locuiesc in orasul Reșița. Sunt o fire calma pe care o poți enerva cu greu, nu imi place să țin ură pe nimeni. Studiez la liceul Economic din Reșița si sunt pe profilul turism si alimentație, doar ca noi facem mai mult turism. În timpul liber imi place să mă distrez cu prietenii, ieșind afara la un biliard, pizza etc, joc foarte mult FiveM, si in timpul scolii stau mereu de la 15:30 pana la 22:00-23:00. Acum in vacanță am putut juca mai mult si am profitat de acest aspect. Mai am 5 frați mai mari ca mine, care sunt cu toți la casele lor, eu sunt cel mai mic, ramas cu părinții.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Crețu Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AndreiAsD
  • Ore jucate pe server: 122 de ore de cand sa dat wipe iar înainte aveam 450 de ore jucate.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe acest server din sfârșitul lunii august, început de septembrie (2019), nu mai stiu exact data in care m-am apucat sa joc.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-3 sau chiar 4 ore pe zi acord serverului.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Primul si singurul meu Warn este pentru condus non rp si PG.
  • ID-ul din joc: ID 138
  • Averea detinuta in joc: Un Ferrari 488, un motor, si niste mașinuțe care le-am luat acum de început. Dețin casa vip din zona Vinewood si o arma automată din dotarea mafiei din care fac parte.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu prea am ieșit niciodată in evidență cu nimic rău.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, niciodată.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta toți playerii care chiar au nevoie de un membru staff. Nu aș da sanctiuni din prima data, as incerca sa explic ce au greșit, desigur daca au făcut ceva mai mare de exemplu RDM sau chestii de astea le voi da sanctiune.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Pai un Helper in teste merge la tickete, sterge mașini, supraveghează un Rp cu no clip si tot asa, sancționează daca se sesizează un fail rp sau hack, rmd etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am această oportunitate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share