Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Alvaro Moreco [403]


Recommended Posts

  • 1.1 Nume:Moreco
  • 1.2 Prenume:Alvaro
  • 1.3 Sex: Barbat
  • 1.4 Vârsta:Am 26 de ani.
  • 1.5 Înălțime:1,83m.
  • 1.6 Greutate:83kg.
  • 1.7 Naționalitate:Columbiana.
  • 1.8 Adresă:Los Santos Strip Club.
  • 1.9 Număr de telefon:990-6953


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Sunt cat de legal se poate.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu cred, nu mi-sa descoperita nimic inca.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu, nu sufar.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Sa speram ca nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat pentru aceasta chestie.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Da, condus imprudent si nu mai stiu ce altceva ca a trecut mult timp.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu folosesc aceste chestii, decat tigari pe care le fumez.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da, pentru o arma alba, eu fiind de la tara aveam o macheta in portbagaj ca tocmai am venit de la taiat porcu si nu am avut unde sa o las.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Este suspendat deocamdata dar in curand o sa fiu din nou.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da, a fost pentru condus imprudent cand mergeam linistit prin oras am prins un damb si masina mi-a fugit de fund si am facut accident.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur ca sunt capabil sa vorbesc in Limba Romana.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, in Engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu, nu am mai facut.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu, nu am avut vreun interes moral sa fac asta.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am mai fost santierist si tirist, in rest am facut bani din ajutor social.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur acestui Departament, de cand eram mic imi placea sa studiez medicina, am fost pasionat de aceasta munca imi pare foarte interesanta, imi amintesc ca cat imi placea mie sa ajut oamenii si cat de bine ma comportam cu ei, ceea ce cred ca este un punct forte pentru mine ca medic, poate aceasta calitate ma indrumeaza spre aceasta meserie.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu sunt diferit, orice candidat are calitatile lui propri eu zic sincer ca sunt UMPIC mai diferit de ei deoarece am niste calitati bune de cooperare, ascultate si bunatate ceea ce cred ca ma avantajeaza umpic fata de ceiltati.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Florin.
  • 4.2 Vârsta:16 ani.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Bucuresti.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:De cam 5 ani dar ca am avut niste pauze intre ani cand ma jucam.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Din 25 sau 26 Noiembrie.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 61 de ore.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:Am ID-ul 403.
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:Acord in jur de o ora jumate deoarece locuiesc in Anglia si programul de aici nu imi acorda prea mult timp dar incerc sa joc cat de mult pot.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Da, un warn (din necunostinta) si un ban pentru ceva prostesc din partea mea.
  • 5.0 Alte informații:Inafara de o zi buna nu am ce sa mai zic.
Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
    Nume Discord:  Kotcha#6666
  • Director-General  Beatrice Czele
    Asistent-General  Nino Brown
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share