Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Burlacu Bogdan / KHEN. [ID:830].


Khenfm
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Burlacu Bogdan. 
  • Varsta reala: Am 19 ani. 
  • Orasul unde traiti: Iasi. 
  • Cu ce va ocupati: Studiez. 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Acest lucru trebuie facut in orice situatie, dar avand in vedere intrebarea, promit ca voi actiona corect in orice situație. 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Aceasta functie necesita multă rabdare, pasiune si demnitate. Sunt o persoana calma cu un simt al umorului si al intelegerii dezvoltat. Imi place sa lucrez in echipa perfectionand colectivul impreuna, consider ca aceste calități cladesc un viitor helper. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Bogdan, prietenii ma cunosc drept 'pici', sunt o persoana linistita si imi place sa perseverez in ceea ce imi propun. Deseori  dupa ce actionez indiferent de situatie, ma gandesc daca puteam actiona mai bine, asa e felul meu de a ma perfectiona. Imi place sa gatesc pentru familia mea, din bucatarie am invatat sa fiu extrem de responsabil si punctual, asta findca nu e de joaca. Am un simt al umorului foarte dezvoltat, nu ma consider o persoana speciala, nu sunt plin de bani, din motivul asta, am crescut cu demnitate si cu propriile e mele principii. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Burlacu Bogdan. 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): KHEN. 
  • Ore jucate pe server: 50 inainte de wipe, iar acum detin 100.
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server de aproximativ 2 luni. 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In medie, acord 4-5 ore. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu detin sanctiuni. 
  • ID-ul din joc: 830.
  • Averea detinuta in joc: Detin 2 masini (Nissan GTR - 200k si Range Rover - 10k), iar in banca detin 30k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma stiu. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand, avand o asemenea functie, inseamna RESPONSABILITATE mai mare, am scris cu capslock acest cuvant pentru ca este foarte important, si ca urmare, voi lucra sa fiu mai responsabil pentru actiunile mele, cat si a colectivului de care voi apartine. In al doilea rand, imi voi da silinta sa realizez, cu ajutorul staff-ului ridicarea comunitatii  la un alt nivel. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Metaforic vorbind, un helper e o mamica sau tatic ce trebuie sa aiba grijă de 84 de copilași. Acesta nu doar ca se ocupa cu tickete, acesta trebuie sa linisteasca pe toata lumea pentru a avea toti parte de un roleplay frumos.  Acesta se ocupa in a menține totul sub control si in parametri optimi pentru ca doar in parametri optimi decurge totul intr-un mod perfect la care se asteapta orice player de la comunitatea Friends Play Togheter. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea de a face acest lucru. 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt perfect  de acord. 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
 Share