Jump to content
×
×
  • Create New...

[cv] Desmond Doss 245


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Desmond 
  • 1.2 Prenume: Doss
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 30
  • 1.5 Înălțime: 1.80 
  • 1.6 Greutate: 80 Kg
  • 1.7 Naționalitate: Los Santos
  • 1.8 Adresă:
  • 1.9 Număr de telefon:356-6286


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:  Desigur , si voi fi unul incontinuare legal!
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nicio boala cronica!
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu , de mic fac sport!
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Desigur 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu niciodata!
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu niciodata !
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu , nici nu stiu de unde se iau!
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu !
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da , l-am trecut foarte bine!
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu  am incalcat nicio regula!
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sunt capabil sa vorbesc corect limba romana!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Desigur , limba engleza!

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Am mai facut o angajare la Departtamentul Medical  ! 
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:  Respins  deoarece  ii s-a parut aplicatia mea lenesa ! Dar  am venit din nou cu una mai muncita!
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da , sa fiu sofer de autobuz! 
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: acceptat ! Am permisul de 5 ani! 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Contabil! 

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):  Eu imi doresc sa intru in departamentul medical Los Santos  , deoarece vreau sa  ajut oamenii neajutorati ! La varsta de 5 ani , mama imi punea filme numai  documentare despre corpul uman! La varsta de 7 ani , i-am spus pentru prima data ca vreau sa devin un medic  popular!  Cand am implinit 10 ani , mereu i am spus mamei sa imi ia carti  despre corpul uman  si biologie! Mama a fost  assistenta la  un doctor renumit numit "Dan Timofte" ! Cand am implinit varsta de 11 ani ,  am dat pentru prima data  mana cu ""Dan Timofte " !  El mi a dat niste sfaturi despre medic , ca sa fiu pregatit spiritual si fizic , ca sa stiu  sa ma ferivice daca cu adevarat imi doresc asta!  Cand am implinit 15 ani , am asistat pentru prima oara la o operatie de al lui!  De atunci am inceput  sa invat foarte bine la scoala  mai exact biologia si chimia!  In sfarsit am implinit si eu varsta de 18 ani , prima oara , mi am dorit sa ma inscriu la scoala soferi si dupa la facultatea de medicina ! Cand am terminat facultatea   , am hotarat sa dau si un doctorat ! Dupa ce am luat doctoratu , m-am hotarat sa ma angajez la Departamentul Medical din Los Santos! Si o sa va ajut cu mare placere in departament! Nu veti regreta !                
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Salut , eu ma diferentiez fata de ceilalti candidati prin abilitatile mele! Un motiv prin care ma diferentiez fata de ceilalti candidati este sa vorbesc limba engleza la perfectie ! Sunt o persoana responsabil , care ii place sa faca treburile la timp ! In aceelasi timp stiu sa conduc foarte bine cu o viteza de peste  170 km/h !  Am facut si un sport pentru autoaparea dar stiu sa tin controlul! Stiu gramatica la perfectie ! 
    • si ultimul motiv  pentru care ma diferentiez fata de ceilalti candidati este sinceritatea!  Eu nustiu sa mint , mai mult sa prefer sa spun adevarul in loc de a ma ascunde ! Daca gresesc , recunosc ca am gresit si imi  primesc consecintele pe care mi le da liderul ! 

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: david barnea
  • 4.2 Vârsta:16
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: iasi
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 2013
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: o luna + cu pauze
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  20 ore !
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 245!
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 3 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: nu 
  • 5.0 Alte informații: sper ca acesta aplicatie este mai muncita decat fata de cealalta aplicatie! 
Edited by Bradovan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share