Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mic Sebastian-(75/Wittojei)


Wittojei
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Sebastian
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Constanta
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am trecut prin foarte multe situatii pe server si cred ca pot ajuta atunci cand e nevoie, am invatat ce inseamna RP si Fail Rp pe pielea mea. Stiu sa fac diferenta dintre IC si OOC foarte bine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana calma,cu simtul umorului,cu capul pe umeri si serioasa cand trebuie.Imi place foarte mult sa inot, sa ies afara cu prieteenii si sa ma joc pe PC.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Cosbuc Sebastian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Wittojei
  • Ore jucate pe server:173H
  • De cat timp jucati pe server:5 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:2-3 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 warn
  • ID-ul din joc:75
  • Averea detinuta in joc:Am 30k in banca si 6 masini .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Voi incerca sa indrum si sa ajut orice jucator nou care chiar nu are habar ce inseamna server de Hard Roleplay.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper se ocupa cu raspunderea ticketelor,ajutarea jucatorilor noi sau explicarea regulamentului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
 Share