Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Pavel Andrei[2798]


Recommended Posts

 

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Pavel
  • 1.2 Prenume:Andrei
  • 1.3 Sex: Maculin
  • 1.4 Vârsta:25 de ani
  • 1.5 Înălțime:1,74
  • 1.6 Greutate:65 de kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:Los Santos
  • 1.9 Număr de telefon:718-1088


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Da.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Am fost arestat pentru o infractiune dar nu pentru o infractiune de tip crima,jaf,am fost arestat pentru ca am condus cu viteza care ar trebui sa o am pe autostrada in oras.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da,pentru viteza.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Am cunostiinte in limba engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Spitalul General,verdict respins.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Slujbele pe care le-am avut au fost:gunoier,santerist,UBER,mecanic.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):
  • As vrea sa ma alatur Departamentului Medical deoarece am absolvit Universitatea de Medicina si Farmaceutica din Los Antos ,am participat la multe demonstratii de resuscitari ,de cand eram mic eram pasionat de medicina si mi-am propus sa ajung la o facultate de acest domeniu iar apoi sa devin un doctor renumit. Mi-as dori sa fiu acceptat deoarece am multe cunostinte in acest domeniu si iubesc sa ajut oameni cu orice pot chiar daca trebuie sa imi pun viata in pericol as face orice pentru a salva vieti.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Ma consider o persoana rationala si dedicata,care poate da dovada de profesionalism.Am cei 7 ani de acasa sunt foarte bine educat,pentru asta ii multumesc mamei mele.Sunt mereu punctual si gata de lucru,la mine nu conteaza ora sau ziua cand e vorba sa imi ajut cetatenii ii ajut cu mare placere.Sunt o persoana bine pregatita in acest domeniu,sunt calm,respectuos cu fiecare om,nu imi place sa renunt pana nu duc totul pana la capat si ma intrec pe mine insusi,sunt o fire descurcareata imi place sa fiu o persoana agila dar in acelasi timp sa imi fac treaba corect.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Pavel
  • 4.2 Vârsta:Andrei
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Sunt din Botosani.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:Ma joc de aproximativ 2 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Joc de aproape o saptamana.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 30 ore
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:2798
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:In fiecare zi acord 3-4 ore serverului.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu am nici una.
  • 5.0 Alte informații:Multumesc pentru atentia acordata.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share