Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Radu Pionu [2221]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Pionu
  • 1.2 Prenume: Radu
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 18
  • 1.5 Înălțime: 1.84
  • 1.6 Greutate: 82 KG
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: Los Santos 
  • 1.9 Număr de telefon: 163-8675


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost si nici nu intentionez sa fiu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am facut.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: -
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, pot folosi fluent limba engleza atat oral cat si scris. De asemenea, mai stiu si putina franceza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, este prima mea incercare.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pana acum am facut doar job-uri legale. (Mecanic, Sofer de Tir)

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alaturi Departamentului Medical Los Santos deoarece inca de cand eram mic mi-am dorit sa pot ajuta oamenii si sa le asigur un trai mai bun. In perioada liceului am fost la voluntariat, unde am invatat tehnici medicale de baza, pe care le-am aprofundat in anii ce au urmat, in timp ce ma pregateam pentru facultate. Din pacate, din cauza unei probleme de familie, nu am reusit sa imi termin anii de studiu, dar sper ca acest lucru nu va influenta raspunsul final al acestei aplicatii.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  In general, nu-mi place sa ma gandesc sau sa ma compar cu alte persoane. Dar, daca ar fi sa ma gandesc la cateva lucruri, sunt un tip perseverent, care isi face treaba din placere, nu din nevoi materiale si care depune efort si concentrare maxima in orice lucru pe care il face.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Radu.
  • 4.2 Vârsta: 17.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Botosani.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Aproximativ doua luni.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc pe serverul acesta de aproximativ o saptamana.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  12 ore jucate.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 2221.
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: In medie, as spune aproximativ 4-5 ore pe zi.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nimic.
  • 5.0 Alte informații: Multumesc de atentia acordata.
Link to comment
Share on other sites

 

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
    Nume Discord:  Kotcha#6666
  • Director-General  Beatrice Czele
    Asistent-General  Nino Brown

 

 

Edited by Kotcha
Schimbare de decizie
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share