Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Alexandru Petru 1153


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Alexandru
  • 1.2 Prenume:Petru
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:1.85
  • 1.6 Greutate:78kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:-


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Nu am mai fost angajat dar am fost mecanic si miner.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):As dori sa intru in aceasta agantie deoarece imi doresc foarte mult sa pot ajuta oamenii cu probleme, deoarece am avut un prieten care a murit si nu am putut sa il ajut cu nimic, dar am studiat foarte mult medicina si acum imi doresc sa ii pot ajuta pe ceilalti sa nu ajunga in aceeasi situatie ca si mine si sa avem un oras cat mai sanatos si mai bun, astfel incat sa fie si oamenii fericiti, deoarece cu cat un oras este mai sanatos, cu atat este mult mai fericit pentru ca nu poti cumpara sanatatea, dar noi impreuna putem sa vindecam orice boala.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt o fire mai glumeata care isi trateaza jobul cu o seriozitate foarte mare. Nu stiu ce ma diferentiaza fata de restul dar vreau sa ajut cat mai mult posibil. Eu sunt de parere ca suntem cu totii egali, dar unii avem anumite grade si un anumit nume intr-o societate, lucru care ne diferentiaza.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Alexandru
  • 4.2 Vârsta:15
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Ploiesti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:19.12.2017
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Aproximativ de un an.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:Acum am 50 de ore, dar inainte aveam 197.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:1153
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:Foarte mult timp, ~4-5 ore sau mai mult in functie de ce probleme am.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu.
  • 5.0 Alte informații:Sunt un om glumet care stie sa faca diferenta intre o stituatie serioasa si o gluma. Tot odata ma dedic foarte mult jobului pe care il detin si incerc sa ajut cat mai mult pot. Am programul de dimineata, sunt calsa a 9-a si voi putea intra de pe la 15:00-16:00, dar voi putea sta pana pe la 22:00. Sper sa fiu acceptat deoarece chiar imi doresc acest job.
Edited by Alexandrupp15
Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
    Nume Discord:  Kotcha#6666
  • Director-General  Beatrice Czele
    Asistent-General  Nino Brown
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share