Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gustavo Moreco [ zenuX / 45 ]


Zenux
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alex
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Administrez un site, invat pentru medicina.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit o sansa pentru aceasta functie deoarece cunosc foarte bine regulamentul acestui server, unele persoane ma contacteaza cand au o problema sau cand au de pus o intrebare despre un roleplay pe server si consider ca ma pot descurca foarte bine ca Staff deoarece am ceva experienta in acest domeniu din trecutul meu. Stiu cand e loc de gluma si cand trebuie acordata seriozitate maxima si sunt sigur ca nu voi avea obstacole in aceasta privinta. Sunt foarte cinstit si nu voi ierta niciodata cand este vorba de regulament. Ma implic foarte mult cand este vorba de o problema.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, ma numesc Alex locuiesc in Bucuesti, lucrez ca administrator la un site si pe langa asta invat pentru examenul de la medicina pe care o sa il sustin in vara anului viitor.. Sunt o persoana foarte prietenoasa si amabila. Stiu sa lucrez in echipa si imi pastrez calmul mereu, ma enervez foarte greu si stiu sa rezolv orice problema fara certuri doar cu vorba buna. Am un simt al umorului foarte bine dezvoltat, stiu sa ma integrez in societate si sa imi fac multi prieteni. Sunt genul de persoana care daca ma respecti si eu te voi respecta la randul meu. Gandesc inainte sa actionez si asta cred eu ca este un lucru bun pentru mine.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gustavo Moreco
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): zenuX
  • Ore jucate pe server: 290
  • De cat timp jucati pe server: Din mai 2019 data de 10/05/2019 aproape 8 luni de zile.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Cel putin 7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da, am o sanctiune pentru o prostie facuta acum ceva timp. Chiar imi pare rau pentru acel lucru, dar fiecare om greseste cel putin odata in viata. Am sa detaliez aici "Am intrat pe server dupa un restart si am vorbit out of carcter sa asteptam toti playerii sa intre" si am primit pentru mixing. Chiar imi pare rau pentru acel lucru, imi asum greseala.
  • ID-ul din joc: 45
  • Averea detinuta in joc: ~ 900.000 LEI
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar am o reputatie foarte buna mai ales cand e vorba de RP-ul de mafii si de foarte multe ori sunt ascultat din orice punt de vedere.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut niciodata o cearta sau o discutie aprinsa cu un staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta playerii in mod egal si as asculta orice intrebare pe chat pusa de ei pentru un roleplay mai curat si mai frumos. Si as putea ajuta serverul deoarece cunosc diferite Bug-uri si nu as vrea sa abuzeze cineva de ele, majoritatea au fost trimise catre Staff doar ca unele nu le pot testa de unul singur.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In principiu un Helper ar trebui sa ajute jucatorii acestui server si sa ii sanctioneze pe cei care gresesc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Bineinteles.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Un tip de nota 10, de cand joc pe acest server mi-a fost alaturi si m-a ajutat in toate momentele, m-a invatat ce este cu adevarat roleplay-ul si mi-a explicat toate greselile pe care le-am facut in decursul acestui timp si ce este bine si ce nu.Cunoaste foarte bine regulamentul si il sustin pentru a ajunge pe postul dorit.

 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+rep merita cel mai bine aceasta functie datorita felului in care priveste si gandeste lucrurile, cunoaste regulamentul foarte bine si poate sa interpreteze corect in orice situatie, un baiat calculat si activ de nota 10!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share