Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Tony Cazaciuc - 320


d22tny
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tony
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Bucuresti/Targoviste
  • Cu ce va ocupati: Muzica
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am experienta in chestiile de genul si consider ca sunt o persoana calma, apta pentru a ajuta in calitate de helper. Chiar daca unii au o parere mai proasta despre mine, vreau sa demonstrez faptul ca sunt o persoana capabila si demna de incredere!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt Tony, am 19 ani, sunt o persoana calma, imi place sa ma joc fivem in timpul liber (cam toata ziua). Sunt la facultate la conservator, imi place sa cant. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tony Cazaciuc
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): tony
  • Ore jucate pe server: 250
  • De cat timp jucati pe server: De la noul wipe.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: am avut un ban provizoriu din cauza unui bug.
  • ID-ul din joc: 320 
  • Averea detinuta in joc: Lambo Hurracan, Nissan 350z, Range Rover SuperSport, 350k in banca, masinile de la VIP, apartament
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Unele persoane au o parere buna despre mine, altele nu. Fiecare om are parerea sa in legatura cu un om.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu cred
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In momentul in care as merge la tickete as incerca sa fiu foarte calm si sa le explic la fiecare ce au facut gresit.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Au un rol foarte important in mentinerea serverului. Un helper trebuie sa ajute playerii care au o problema, sa mentina serverul bine. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Intotdeauna
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

+1 Merita o sansa, avand in vedere ca stiu cum roleaze si cum se comporta pentru ca stau foarte mult cu specu pe oameni si cu el nu prea am avut probleme.

Link to comment
Share on other sites

*Pro Este genul de persoana care joaca corect , Fata De altii vede jocul din ambele partii,    Nu are aere de smardoi consider  ar merita un helper in teste sa vedem ce poate "indiferent daca  lumea a dat - Nu Depinde De eii Nu te descuraja de Heitarii =)) osa fi forta !

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Caramida. said:

*Pro Este genul de persoana care joaca corect , Fata De altii vede jocul din ambele partii,    Nu are aere de smardoi consider  ar merita un helper in teste sa vedem ce poate "indiferent daca  lumea a dat - Nu Depinde De eii Nu te descuraja de Heitarii =)) osa fi forta ! 

                                                                                                                                                                                    If things go wrong, i'm glad i met you bro.
                                                                                                                                                        

 

Link to comment
Share on other sites

 Share