Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper]Mario D'Pescara [MarioM Giga Popescu/25]


MarioM Giga Popescu
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Mario
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Constanta
  • Cu ce va ocupati:Ma ocup cu inotul catatul la chitara si invatatul 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut oameni ,am si experienta pe server si pot sa fiu corect.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Eu sunt Mario un om bun si imi place muzica rock si fotbalul si inotul, sunt un om calm curios 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Mario D'Pescara
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Mario💕
  • Ore jucate pe server:In total am 1260 de sv dar pe wipeul asta am 320 de ore
  • De cat timp jucati pe server:Joc pe FPlayT din iarna anului 2017
  • Cat timp acordati serverului pe zi:2-4 ore sau chiar 6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:In momentul asta nu am nici o sanctiune
  • ID-ul din joc:25
  • Averea detinuta in joc:Am apartementul Del Perro ET 8 EVO 9 RX7 Chiron P1 S63 Senna etc
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu cred
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu cred ca as face o schimbare dar mi-as face treaba.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperul se ocupa cu explicarea regulamentului si aplicarea sanctiunilor .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da,cu OBS sau ShadowPlay
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
 Share