Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Kazimir Atgeriev [ID: 187]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Atgeriev
  • 1.2 Prenume: Kazimir
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 28 de ani
  • 1.5 Înălțime: 1.70 M
  • 1.6 Greutate: 70 KG
  • 1.7 Naționalitate: Ceceno-Rus
  • 1.8 Adresă: Nu am o adresa bine stabilita inca, mi-am achizitionat o rulota momentan in care stau la parcul de rulote din Sandy Shores.
  • 1.9 Număr de telefon: 825-1365


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetatean legal al comunei Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Intrucat nu sufar de o boala cronica sau fizica nu pot avea nivelul de performanta redus.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat pentru o crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat pentru o infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am facut uz de substance interzise in ultimii doi ani.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil cu un istoric destul de curat privind sofatul.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu am avut parte de evenimente nefericite sau accidente pentru a fi suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil sa comunic verbal cat si in scris in Limba Romana.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunostiinte lingvistice avansate in limba Engleza si Rusa si cateva cuvinte de baza in limba Germana si Sarba.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu am primit unul intrucat nu am trimis o aplicatie.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul de Politie al comunei Los Santos, verdictul in ambele cazuri a fost unul negativ intrucat nu am vechimea necesara in oras ca si cetatean.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat pentru mult timp ca si postas si sofer de autobuz si ma mai ocup in timpul liber de sofat privat pentru persoanele care au nevoie de un sofer de nadejde.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): In ultimul timp am fost foarte nefericit de realizarile mele pe care le-am facut de cand am intrat in acest oras, nu am avut noroc in a gasi o slujba suficient de buna pentru a imi putea cumpara o casa sau pentru a imi putea mentine o persoana langa mine, m-am decis sa incep anumite studii de voluntariat despre cum sa devii un Paramedic si am spus ca ar trebui sa ofer o sansa acestui departament intrucat chiar daca evenimentele nefericite prin care am trecut inainte de a ajunge in Los Santos s-au bazat pe un regim si stil militaristic si as fi fost potrivit pentru politie, cred ca si Centrul Medical Los Santos ar putea folosi mana unei persoane ce prezinta niste cunostiinte si o pasiune in lucrurile pe care le face, asa ca m-am decis sa imi ofer din timpul liber pe care il am pentru a incerca sa studiez si pentru a atinge un loc cat mai inalt in Departamentul Medical, am observat cum restul de medici profesionisti actioneaza din cadrul departamentului asa ca m-am decis sa particip si eu prin a depune un Curriculum Vitae.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu este ceva special care ma diferentiaza de restul candidatiilor, inafara ca sunt un strain si ca vin dintr-un loc foarte indepartat, cred ca si aici in Los Santos sunt oameni care isi dedica viata acestui lucru si incearca sa atinga acelasi punct ca si mine in acest Departament sau in orice alt departament medical din intregul Americii, eu cred ca motivatia pe care o am si taria mea de caracter ma pot ajuta sa ajut oamenii care se afla in situatii mizerabile si sa le pot oferi un umar pe care isi pot plange evenimentele nefericite.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Kazimir
  • 4.2 Vârsta: 20 de ani.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Soparlita.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Am un an sau doi de cand ma joc GTA V, nu sunt foarte sigur pe mine asa ca o sa raman la un an.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Cred ca am deja doua saptamanii doar ca am pauze intre anumite momente fiindca am o slujba in viata reala si trebuie sa ma ocup si de ea.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  23,20 
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 187
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Intr-o zi pot atinge undeva la 2-3 ore, vorbind de o zi din saptamana aici, in weekend e posibil sa depasesc 2 sau 3 ore si sa ajung undeva la 5 sau 6, totul depinde de cum ma simt si cat de okay e totul din jurul meu.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am avut alte sanciuni anterioare pe server si nu am fost pedepsit pentru ceva specific inca.
  • 5.0 Alte informații: Pot spune ca va multumesc pentru acordarea timpului pentru a citi aceasta aplicatie si va urez bafta la munca.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share