Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Radu Ion [654]


Radu2620
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Ion 
  • 1.2 Prenume: Radu
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta:20
  • 1.5 Înălțime:1,80
  • 1.6 Greutate:80kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Los Santos
  • 1.9 Număr de telefon: 231-4428

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Nu,am 2 caziere
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:  Nu,nu sufar
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:  Am un inceput de miopie,insa doctorul mi-a spus ca nu imi va afecta grav vederea,port ochelari cu corectie a vederii
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Consider ca imi pot face treaba si nu ma vor dezavantaja
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu,nu am fost
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da,am condus cu viteza dubla admisa,ma grabeam,nu conteaza unde,am gresit si imi asum si am avut asupra mea bani murdari
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu,nu am facut
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:  Inafara de viteza si ce am specificat mai sus,nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da,detin permis de conducere valabil
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da,l-am avut suspendat o singura data
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Sigur ca da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Vorbesc bine engleza si franceza,am absolvit liceul teoretic de Filolgie

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu,este prima
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu am mai trimis.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu,nu am mai trimis
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost santierist la inceput,mai apoi tirist timp de 1 an unde pot sa zic ca mi-am facut primii banuti sa imi cumpar doua dube cu care mai apoi am inceput sa ma dezvolt,carand aur sau diferite chestii.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur acestui departament deoarece inca de mic am avut atractia fata de aceasta slujba,consider ca este un departament cu foarte mare responsabilitate si chiar mi-as dori sa primesc acest loc de munca al statuli. Mentionez ca daca voi fi acceptat o sa fiu ascultator,nu am sa fac nimic singur de capul meu,o sa invat atat cat e nevoie pana sa fiu un politist cu experienta. Vreau sa ajut la prinderea infractorilor,sa fie un oras mai linistit,unde lumea sa poata trai linistita
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Fiecare suntem diferiti desigur,insa eu cred ca sunt o persoana muncitoare,dornica sa invete lucruri noi,sunt comunicativ,nu ma supar cand cineva imi atrage atentia cu scopul de a ma invata,sunt o persoana foarte calma,consider acest lucru esential pentru un om angajat al statului. Reactionez calm in situatii de criza si sunt stapan pe mine. Eu consider ca aceste calitati sunt necesare pentru acest loc de munca,ramane sa vedem si punctul dumneavoastra de vedere daca credeti la fel. Chiar imi doresc sa intru in acest departament,si daca voi fi acceptat,promit ca nu voi dezamagi.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Radu
  • 5.2 Vârsta:20
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Mures
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: 3 luni
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De la wipe
    5.6 Cate ore aveti pe joc?:  79
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?:654
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: L-am citit,insa mai trebuie sa il mai citesc,e multa informatie si trebuie procesata cum trebuie
  • 5.14 Alte informații: Nu am
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share