Jump to content
×
×
  • Create New...

(helper)Theodora (11)


theoxxh
 Share

Recommended Posts

Numele real:Theodora Boiangiu-Mihaela
Varsta reala:19
Orasul unde traiti:Bucuresti
Cu ce va ocupati:Eleva si support tehnic in italiana la Glovo de acasa :D
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
C
unoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da.(la cate situatii am intalnit.)
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Imi place mult sa ajut.Am avut cateva probleme si am crezut ca nu pot sa rezist sa mai fiu si in staff.Acum insa sunt okei si sunt gata de bataie +ca momentan lucrez de la calculator la noul job si timpul imi permite...:)
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o fire sociabila,imi place sa cant(mult).Am pretentia ca persoanele din jurul meu sa ofere respect atunci cand si eu o fac.
Sunt genul ala de persoana care e serioasa atunci cand trebuie si glumeste atunci cand e cazul.(uneori prea mult dar hai)

 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Tara-Nyx Teller
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):theo
Ore jucate pe server: 300 acum si 300 inainte de wipe 
De cat timp jucati pe server: 7 luni fac acum 
Cat timp acordati serverului pe zi: intre 3 si 6ore :)
Sanctiuni anterioare pe server:un warn dat de mine 
ID-ul din joc:11
Averea detinuta in joc: undeva la 300 k cred
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu pot sa stiu ce gandesc altii.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):da,(stiti despre ce vorbesc)
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Diversitatea este importanta,eu de exemplu pot oferi intelegere si calm dar pana intr-un anumit punct.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper este la dispozitia playerilor in cazul in care apar probleme sau neintelegeri legate de joc,incercand sa le rezolve.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da,obs sau streamlabs.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+rep pentru activitate care o aveai inainte , -rep pentru faptu cum ai iesit din staff si cate scandaluri au fost si de cate ori ai cerut sa iesi.

Link to comment
Share on other sites

 Share